M
Marcik&Kuncek
Gość
...
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Surv to wogole utalentowana kobita nie dosc ze kulinarnie to jeszcze "pisarsko"Surv - a może to jest dobry pomysł na biznes? Na allegro pewnie poszłyby śliweczki błyskiemSama chętnie zamówiłabym kilka słoiczków
Przy wysokich obrotach nie jeden, a cztery domy byś kupiła
![]()

Składniki
- 100 ml soku typu bobofrut
- czubata łyżeczka mąki ziemniaczanej
Niezbędne przybory kuchenne
- garnuszek
- szklanka
- łyżeczka
- łyżka do mieszania
Sposób przyrządzenia
W garnuszku zagotuj sok. Odlej 50 ml soku do szklanki. W szklance rozmieszaj z sokiem mąkę ziemniaczaną i dolej do garnuszka. Całość zagotuj cały czas mieszając.
Podaj po ostudzeniu.
Także pyszności. Soczek z bobofruta był jabłkowo-malinowy:-)Mój pediatra powiedział, że banany to dawać tylko sporadycznie i nie za dużo bo co to jest banan! Słodki ziemniak zapychający brzuch, bez żadnych wartości odżywczych... i choć mała uwielbia to i tak dajemy raz na jakiś czas i to tak do rączki do obgryzania... a ile zabawy przy tym jest... można go ścisnąć i przez paluszki sie przeciśnie... ajak się kawałek odgryzie to tak długo się memla aż się go "zmemla" (trzeba tylko uważać,żeby się nie zachłysnęła)