reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Oj Kasieńko dobrze by było ale niestety nie tym razem, dopiero kończy mi się @ ale zaczynam starania od maja moze coś z tego będzie :D
 
reklama
Oj Rybka! Trzymam kciuki może to jednak nie przeziębionko? A lody też uwielbiam, najbardziej czekoladowe, kawowe, orzechowe itp z polewą oczywiście czekoladową - tak w zimie a latem śmietankowo jagodowe z polewą jagodową! Oj jak mi się chce takich smakołyków...... ale sobie smaka narobiłam :(
 
Witajcie-Dołączam do Was. Tez chce 5 kg w dół:)!!

Tez udało mi sie kiedyś tam zrzucic zbedne kg...teraz-178cm 62kg..ach tak do wymarzonego 55..ale co jak mi tylko z biustu spada :laugh:
 
wiecie co..a ja ie mam wagi w domu i nie mam zielonego pojecia ile waze...haha moze to i dobrze... :D
aczkolwiek chcialabym troche schudnac...bo dlaczego nie, na brzusius troszke tluszczyku i w bioderkach sie zebralo...jak ostatnio wazylam sie u znajomych, dobrych kilka miesiecy temu to w ekwipunku wazylam 52kg...ale za wysoka to ja nie jestem tak kolo 160cm. Wiec chcialabym tak zejsc do 48kg chociaz...ale diety sluchajcie to nie dal mnie, nie potrafie sie zmobilizowac...jakos tak musze miec cos zawsze na talerzu porzadnego...hihi
ale ostatnio zauwazylam ze praktycznie ograniczam sie do sniadania i obiadu kolo 16-16,30 i potem staram sie juz nic nie jesc. Termin jednak teraz idealny na warzywka i owoce, moze jakos sie zmusze zeby glownie tym sie posialac a nie ziemniakami i makaronami...

SLuchacjie, a moze jakies fajne przepisy znacie, na dania lekkostrawne, dietetyczne. Moglybysmy sie tutaj powymieniac nimi? co wy na to??
 
ja SZCZERZE jestem z tych szczupłych w życiu nie ważyłam więcej niż 52 kg, na 165 cm ważę 48. I wszyscy mi mowią, że ściemniam jak mowię,ze mam gruby brzuch-wszystko tam idzie...głównie piwko ;D no ale to moja wina bo lubię jeść ale nie chce mi się robić brzuszków, chociaż powinnam przed latem... może wiecie co robić zamiast brzuszków, żeby był płaski? pozdrawiam
 
Własnie własnie..płaski brzunio i węższe biodra:)..udka;)..Na górze jestem sucha jak wiór..i jak staram sie coś zgubić..to spada nie z tego co chce :mad:..i taki patyczak(jak mnie kiedyś sklepowa nazwała :D się robię..
 
Kasiu widzę że też masz chwikową przerwę na BB ja dziś wpadłam tylko na chwilkę, praca, praca.... ale chciałam zapytać jak idzie dietka?? Ja twardo się trzymam, choć poszaleliśmy te ostatnie dni z mężusiem w łóżku a właśnie były dni płodne i się tak zastanawiam czy dobrze robię z tym odchudzaniem skoro ( oby!!!!!) mogę być w ciąży?? Sama nie wiem choć przecież to nie jest tak że ja się głodzę..... Hmmm... poradzcie kobity!!!
 
cześć!

Monia, miałam starszliwy nawał pracy w pracy :mad: więc nawet nie miałam czasu zajrzeć na BB. Zdecydowanie za mało mi płacą w tej szkole za to, co dla nich robię ;) Monia, trzymam się dietki, i nawet nie jest najgorzej. Pytałam gina o dietę, bo mam b. niską hemoglobinę i też się staramy przecież ;D o małego bejbika i powiedział, że spokojnie mam ją stosować, bo to bardziej przejście na zdrowe odżywianie niż dieta odchudzająca. Tylko nie można czuć głodu bo jakieś hormony wydzielają za dużo enzymów i się rozregulowuje nasza gosp. hormonalna. Podjadam kawałek jałka, albo wafel ryżowy albo pomidora albo plasterek chydej szynki. na razie jest ok :) Aha! I dużo pić wody i soków. więc piję. Miłej diety Moniczko w takim razie, obyśmy wytrwały.

Witam resztę koleżanek, widzę, że wreszcie ktoś zawitał do naszej ekipy odchudzająccych się starających :) Wpadnę wieczorem na BB to "pogadamy" więcej, teraz zbieram się do pracy.
POZDRAWIAM!!!!
 
A ja zamiast się głodzić to ostro ćwiczę i wiecie co ?! Czuję się super! I może przy okazji coś zrzucę ? Podobno już widać efekty, ale ja jeszcze nie jestem pewna...
 
reklama
Do góry