reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

Ja właśnie kuraka odgrzewam :tak: Coś głodna jestem
Kurcze mam jakies problemy z pocztą:wściekła/y: za chcwile spróbuję jeszcze raz!
 
reklama
hej dziewczyny, fajnie że znalazłam ten wątek. Parę miesięcy temu byłam na tej dziecie jakieś 3 tyg i fantastycznie schudłam. A jako że zbliża się wiosna przyda mi się ponowna zmiana wagi. Przyznam, że zarzuciłam tę dietę tłumacząc sobie, że skoro chcę być w ciąży to i tak przytyje, to po co teraz chudnąć ;).
A tak na poważnie to boję się uszkodzenia nerek, moje i tak dostają w kość (a raczej w miąższ), więc może dacie mi jakieś rady jakich zestawień unikać żeby ich nie nawyrężać? Zapisałam się na aerobic więc taka dietka będzie świetnym uzupełnieniem. Szkoda tylko, że była u nas mamusia i całą lodówkę zapakowała pysznym, bynajmniej nie dietetycznym jedzeniem ;)
 
Witam się i ja. Ostatnio się zastanawiam czy nie przejść na 3 faze. Nie mogę sobie już poradzić, tak za mną chodzi coś innego do jedzenia. A po 3 fazie można znów przejść na 2 po jakimś czasie?
 
hej dziewczyny, fajnie że znalazłam ten wątek. Parę miesięcy temu byłam na tej dziecie jakieś 3 tyg i fantastycznie schudłam. A jako że zbliża się wiosna przyda mi się ponowna zmiana wagi. Przyznam, że zarzuciłam tę dietę tłumacząc sobie, że skoro chcę być w ciąży to i tak przytyje, to po co teraz chudnąć ;).
A tak na poważnie to boję się uszkodzenia nerek, moje i tak dostają w kość (a raczej w miąższ), więc może dacie mi jakieś rady jakich zestawień unikać żeby ich nie nawyrężać? Zapisałam się na aerobic więc taka dietka będzie świetnym uzupełnieniem. Szkoda tylko, że była u nas mamusia i całą lodówkę zapakowała pysznym, bynajmniej nie dietetycznym jedzeniem ;)
Witam:-)
No tak dieta jest skuteczna;) i to jest w niej fajne:tak: Doniu a przy problemach z nerkami jesteś pewna że chcesz ją stosować? Bo on tak czy inaczej będzie miała wpływ na pracę nerek:tak:
Rozumiem że też starasz się o dzidzię????

Witam się i ja. Ostatnio się zastanawiam czy nie przejść na 3 faze. Nie mogę sobie już poradzić, tak za mną chodzi coś innego do jedzenia. A po 3 fazie można znów przejść na 2 po jakimś czasie?
Witam Cię Justkaaa ;-) A ile jesteś już na diecie??? Z tego co wiem to dziewczyny będące na diecie nie raz wracają do 1 czy 2 fazy:tak:
Fajnie że z nammi będziecie:tak:
A u mnie...hmmm co do wczorajszego dnia to nie bardzo będę się wypowiadała:zawstydzona/y: bo należy mi się chłosta :dry: i co najmniej tydzień głodówki :blink: Heheheh no ale usprawiedliwiam się tym że to wina @@@@ :dry:
Dziś totalny rygor!!! Kurcze luty będzie dość trudny bo same imprezy się szykują. Praktycznie cała rodzinka ma urodziny w lutym:-D no nic będzie to dobry sprawdzian... Jak coś przygotuję sobie bat :-D i będzie kara ;-)
 
A u mnie...hmmm co do wczorajszego dnia to nie bardzo będę się wypowiadała:zawstydzona/y: bo należy mi się chłosta :dry: i co najmniej tydzień głodówki
znowu zaszalałas????? ja tam zaraz do Ciebie przyjade i zrobie z Toba porzadek :tak: ja dzisiaj nie wytrzymalam i sie wlazłam na wage no i mam jakis tam spadeczek...potrzebowałam motywacji:tak:
Ja tez mam w lutym imprezy wrrr bedzie ciezko
 
kurcze obcieło mi poczatek tekstu.....no wiec witam sie jeszcze raz hehe
doniu a moze skonsultuj sie z lekarzem, co??
 
Ja na wagę wejdę w poniedziałek może już będzie po @...Bo teraz aż się boję, też mnie kusiła waga ale nawet do niej nie podeszam:no:
Asiiek sprawdz poczte :tak: bo wysłałam
 
reklama
Do góry