reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diphergan w ciąży

Mikitoja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2021
Postów
26
Witam. Jestem w 31 tygodniu ciąży, od 4 dni leżę w szpitalu z powodu zagrożenia porodem przedwczesnym. Podają mi tokolizę. Od dwóch dni pojawiają się u mnie co jakiś czas silne bóle pachwin, dostałam na to diphergan. Czy któraś z Was brała w ciąży ten lek? Wiem, że lekarze wiedzą co robią... Ale jednak jak się przyjmuje tyle leków to się człowiek martwi. Proszę powiedzieć czy z dzidzią było wszystko w porządku jeśli któraś z Pań brała ten lek.
Martwiąca się przyszła mama.. pozdrawiam.
 
reklama
Wg ulotki lek można stosować w ciazy.
Zawsze wydawało mi się, że to lek na alergie. W jakim celu Ci go podają?
 
Wg ulotki zaleca się skonsultowanie z lekarzem, jak zdecydowana większość leków.
Ja brałam ten lek na niepowściągliwe wymioty, nic się dziecku nie stało, jest całkiem zdrowe.
 
Wg ulotki lek można stosować w ciazy.
Zawsze wydawało mi się, że to lek na alergie. W jakim celu Ci go podają?
Ten lek podaje się równie na tzw. 'wyciszenie macicy', żeby powstrzymać skurcze. Dostałam go tylko raz w nocy, ale oczywiście już w głowie milion myśli
 
reklama
Do góry