reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego kobiety nie lubią seksu oralnego?

reklama
Tu widze wolnosci zdania nie ma wogole... zawsze musi byc atak jakis... nawet o kaszki co niektorzy potrafia sie czepiac, ze ktoras wystawila za tyle co w super markiecie....Litosci....
 
Marul nie sądzę żebyśmy sie znali:-p Po prostu stwierdzenie,że kobiety tego nie lubią i już jest dla mnie dziwne.Takie stereotypy rzadko kiedy mają coś wspólnego z prawdą.
 
Ostatnia edycja:
... 4. Łatwiej się położyć i czerpać przyjemność

Mnie seks oralny daje wiele przyjemnosci... kto powiedzial, ze to tylko mezczyzna czerpie z seksu oralnego przyjemnosc... seks oralny nie ogranicza sie tylko do stymulacji meskich narzadow plciowych... :nerd:;-) przeciez mozna piescic sie nawzajem... :tak:

eee to jest chyba ogromne uogolnienie ze kobiety nie lubia...
mysle ze znaczna czesc jednak lubi, no a jak sie nie umyl no to rzeczywiscie malo fajnie ha ha no ale wtedy to zagonic do lazienki :-D bo jak swoj chlop to wie o co chodzi i nieprzygotowany nie przyjdzie...

Wydaje mi sie, ze mezczyzna, ktory ma "poukladane w glowie" zanim zaproponuje seks oralny to "odwiedzi" lazienke... ;-):-p

to w ogole jest dziwny temat, chyba moje pokolenie jednak jest bardziej wyzwolone i tyle... bo na prawde nie jest mi znajoma chyba nawet jedna dziewczyna co by miala jakies wielkie opory ......no moze z polykaniem jest roznie..

Ja rowniez nie znam dziewczyn, ktore mialaby jakies duze opory... oczywiscie jedne lubia bardziej, inne mniej... ale raz na jakis czas dla przyjemnosci partnera mozna sie "poswiecic" ;-):rofl2:

Ja dołączam również do tego "wyjątku", które to lubią

Ja rowniez lubie... :tak::tak:
 
reklama
To nieprawda, że kobiety nie lubią seksu oralnego. Wszystko zależy tylko od faceta. Jeżeli to kobieta będzie mogła decydować jak to robi, na ile intensywnie itd., to jest ok, ale jak jej facet zacznie na chama głową poruszać i wpychać go głębiej, albo właśnie go nie umyje (zresztą to i przy tradycyjnym stosunku nie byłoby przyjemne) to wiadomo, że każda się zrazi. Ja pamiętam miałam straszne opory przed pierwszym razem, żeby to zrobić, ale na szczęście miałam faceta, który mi powiedział, żebym się nie przejmowała jeśli nie mam ochoty, bo on naprawdę może bez tego żyć i nie jest mu to niezbędne do szczęścia. W końcu zrobiłam to, bo sama chciałam, on mnie wogóle nie namawiał. Potem się tylko dziwiłam jak mogłam mieć takie opory. :-)
Ja uwielbiam 69, kiedy to ja jestem na górze. To jest dużo lepsze niż gdy tylko facet próbuje mi dogodzić.
 
Do góry