reklama

Do rodzinek ktore sa w Irlandi!!!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez jaszczurka, 2 Październik 2006.

1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

mam pewien problem. Lece do irlarlandiii z synkiem 6-miesiecznym czy orietujeci sie jaki mleko jest tam naj leprze pilne pozdrawiam Anka Skakanka

2. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Moze spróbuj na "Rodzinkach zza granicy"? Tam chyba jest watek irlandzki...

3. reklama
  4. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Dzeki pozdrawiam :-)
    Ankak Skakanka

5. dorota84

dorota84 Początkująca w BB

czsc Aneczko! jestem mama 9 tygodniowej Martusi,od 4 tygodni podaje jej mleczko Aptamil First, sa potem kolejno 2 i 3 dla starszakow.Ogolnie jestem zadowolona i moj doktor wlasciwie mi to mleczko polecil, wiec chyba nie jest takie zle. Pozdrawiam

6. agnieszka72

agnieszka72 Zaciekawiona BB

hej, to mleczko, czyli Milupa Aptamil rowniez dzieci dostaja w szpitalu jak sie nie karmi piersia, ja swojego bobaska 2 tygodniowego tez nieraz nim dokarmiam jak piers mu nie starcza

7. Larcia

Larcia Wrzesniowe mamy'07

Mojej corci podaje Cow&Gate. Dawalam jej go tez w szpitalu i gdy ja rodzilam 5 miesiecy temu, to tylko je tam podawali dla mam, ktore nie karmia piersia.A konkretnie Cow&Gate Premium. Tez ma pozniejsze fazy dla starszych dzieciaczkow. Jestem bardzo zadowolona.Wiec wybor nalezy do Ciebie.

8. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Ja uzywalam z pierwszym dzieckiem SMA a z drugim Aptamil.
    Z tego co wiem to drugie jest lepsze,a ma nawet odpowiednik w Pl.
    Jest to Bebilon,ktory jest produkowany w Irlandii :tak::tak::tak::tak:

9. Iwka.o

Iwka.o Mama-Mili,Dominiki,Szymon

Witam
    Ja tez podawawlam moim dzieciom Aptymil chyba najlepsze jak dla maluchow

10. reklama
  11. biola

biola szczęsliwa mama

czwsc ja podaje mojemu synkowi od kad skaczyl 8 miesieci mleko z firmy coe&gate

12. aga1401

aga1401 Grudniowa Mama'06

po urodzeniu w szpitalu maly gdy nie umial jeszcze ssac dobrze piersi dokarmialam go mlekiem sma.potem 6 m-cy tylko cycek.
    a potem po wielu probach dopiero zaakceptowal aptamil.teraz pije 3.
    a w Polsce polubil bebiko.

Poleć forum