reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Do rodzinek ktore sa w Irlandi!!!

jaszczurka

Fanka BB :)
mam pewien problem. Lece do irlarlandiii z synkiem 6-miesiecznym czy orietujeci sie jaki mleko jest tam naj leprze pilne pozdrawiam Anka Skakanka

reklama
czsc Aneczko! jestem mama 9 tygodniowej Martusi,od 4 tygodni podaje jej mleczko Aptamil First, sa potem kolejno 2 i 3 dla starszakow.Ogolnie jestem zadowolona i moj doktor wlasciwie mi to mleczko polecil, wiec chyba nie jest takie zle. Pozdrawiam

agnieszka72

Zaciekawiona BB
Miasto
Ireland Galway
hej, to mleczko, czyli Milupa Aptamil rowniez dzieci dostaja w szpitalu jak sie nie karmi piersia, ja swojego bobaska 2 tygodniowego tez nieraz nim dokarmiam jak piers mu nie starcza

Larcia

Wrzesniowe mamy'07
Miasto
Galway
Mojej corci podaje Cow&Gate. Dawalam jej go tez w szpitalu i gdy ja rodzilam 5 miesiecy temu, to tylko je tam podawali dla mam, ktore nie karmia piersia.A konkretnie Cow&Gate Premium. Tez ma pozniejsze fazy dla starszych dzieciaczkow. Jestem bardzo zadowolona.Wiec wybor nalezy do Ciebie.

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Ja uzywalam z pierwszym dzieckiem SMA a z drugim Aptamil.
Z tego co wiem to drugie jest lepsze,a ma nawet odpowiednik w Pl.
Jest to Bebilon,ktory jest produkowany w Irlandii :tak::tak::tak::tak:

reklama

aga1401

Grudniowa Mama'06
Miasto
Wroclaw Polska / Sligo Irlandia
po urodzeniu w szpitalu maly gdy nie umial jeszcze ssac dobrze piersi dokarmialam go mlekiem sma.potem 6 m-cy tylko cycek.
a potem po wielu probach dopiero zaakceptowal aptamil.teraz pije 3.
a w Polsce polubil bebiko.

Do góry