reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

niematotamto - bardzo mi przykro, brak słów jak by Cię pocieszyć. Szczęście w nieszczęściu, że chociaż ten jajowód uratowany. Ściskam Cię mocno i będziemy czekać na lepsze wieści.
 
reklama
Niematotamto wspolczuje.

Co do smarowania ja sprawdzilam - wlewam do kapieli oliwke lub parafine w plynie do kapieli i pozniej jak sie juz wytre to skora jest pieknie nawilzona. I brak rozstepow.
Co do piersi to tez bola jak diabli ostatnio. A mdlosci i innych jak na razie nie mam.
 
niematotamto współczuję ci bardzo mocno! trzymaj się kochana!
a ja w końcu idę na pierwszą wizytę do mojego gina w poniedziałek i nie mogę się już doczekać!
 
A ja od tygodnia mam fatalne samopoczucie- mdłości cały czas , ale tylko dwa razy przytulałam kibelek ;)
Ogólnie ciężko i źle się czuję, a wizyta u lekarza w poniedziałek-zobaczymy, co tam jest grane.
Pozdrawiam!!!
 
Hej

Mnie dokuczają teraz najbardziej oprócz mdłości - złość i rozdrażnienie, jestem bardzo nerwowa, łatwo mnie wyprowadzic z równowagi, wszyscy w okól mnie drażnią... a męża to nie cierpie !!!
 
Witam Was wszystkie. jestem na forum pierwszy raz. jestem w 10 tc. termin:początek stycznia 2011.
od ponad dwóch tygodni mam ciągłe wymioty(po 3-5 razy dziennie) nudności i mdłości. czuję się marnie i ciągle chce mi się spać. lekarz przepisał mi tabletki tj. witaminy i minerały, w których jest też imbir. Imbir podobno łagodzi w/w dolegliwości.
czy któraś z Was ma podobnie??? dodatkowo musiałam iść na chorobowe, gdyż nie da się tak pracować...pozdrawiam Was bardzo gorąco
 
justyfa - witam Cię serdecznie!
Ja aż tak źle się nie czuję, zresztą nie pracuję więc mam też dużo łatwiej niż ciężarne, które muszą jakoś prosperować w pracy.
 
niematotamto- bardzo mi przykro.....

U mnie nudności mijają, czekam z niecierpliwością do 15.06 na wizytę..
Dowiemy sie wszystko o czekających nas badaniach prenatalnych.
Miłego dnia kochane
 
reklama
Hej

Mnie dokuczają teraz najbardziej oprócz mdłości - złość i rozdrażnienie, jestem bardzo nerwowa, łatwo mnie wyprowadzic z równowagi, wszyscy w okól mnie drażnią... a męża to nie cierpie !!!

... od rana mam podły nastrój , szczególnie denerwuje mnie piękna pogoda za oknem:-D
przeczytałam Twój post i słowa " a męża to nie cierpię" rozbawiły mnie do łez:rofl:...dziękuję kochana:-D:-D...


Od wczoraj mam bóle po lewej stronie... tak jakby jajnik... niby nie są uciążliwe ale sprawiają że ciągle o nich myślę ... ile bym dała żeby był już wtorek i kolejna wizyta u Ginki:tak:
 
Do góry