reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowe sposoby na...

Noooo masz... ciężko będzie:
1. Kastracja :-) (wg mnie jedyna suteczna metoda na sierściuchy)
2. Są takie preapraty, które zniechęcaja koty, ale nie wiem czy sa skuteczne na podwórku (w domu owszem)
3. Jak mój domowy potwór probował drapac kolejną kanapę pomoło pryskanie gnojka wodą- koniecznie znienacka, tak żeby nie widział skąd źródlo nieprzyjemności!!! Jajka na smingus dyngus sa skuteczne. Koty nie lażą w m-ca które im sie źle kojarzą, nie wiem czy to pomoże w waszym wypadku, ale co szkodzi sprawdzić :-)
4. Zrąbanie sąsiada z góry na dół :-D sama mam zwierzęta, ale nie uszczęśliwiam nimi innych!



Hehehe... bo jest... :-) kocur znaczy teren i uważa, że to jest jego ogródek, nie Wasz.

te preparaty działają nie raz odwrotnie niestety , ale z wodą chętnie wypróbuje he he to może być niezła zabawa najbardziej dla Szymka :)
 
reklama
Ratunku czym sprać czarny mazak z bawełnianej sukieneczki i t-shirta?
Ten sam mazak pomazał zamszową kanapę :baffled: moje dziecko odkrywa w sobie talent plastyczny jak to zmyć?
 
Usuwanie plam po flamastrze robimy w następujący sposób. Tkaninę pierzemy w mydle lub glicerynie, a następnie pierzemy jak zazwyczaj. Pozostałości usuwamy spirytusem metylowym.
 
reklama
Znalazłam na Demotywatorach więc wklejam
gallery_1402249607_827683.jpg


I jeszcze
gallery_1402249611_787013.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry