reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dopajanie noworodka

No właśnie przez butelkę. W szpitalu kazali mi ją dokarmiac i tak też robiłam, jak już poznała butelkę tak gdzieś miała pierś. Bardzo żałuję że jej dałam butelkę bo tyle razy już próbowałam jej dawać pierś i nic z tego więcej płaczu, nerwów że dałam sobie już spokój
Masakra ja nie wiem co to sie dzieje ja to mialam jakies szczescie
Bo u mnie tylko piers w szpitalu i bardzo pomagaly dostawiac same przychodziły straszna jest wiedza o kp w Polsce polozne butelki daja gdzie powinny naklaniac do kp.:/
Ja bym im dala
A nie czytalas w ciazy o kp ze pozwolilas dac butelkę? Szkoda twojego mleczka:( bo to najlepsze dla bobasa.
Nie wiem dlaczego niektórzy sie doksztalcaja a niektórzy kity wciskaja
Jak wszyscy to wszyscy
 
reklama
Masakra ja nie wiem co to sie dzieje ja to mialam jakies szczescie
Bo u mnie tylko piers w szpitalu i bardzo pomagaly dostawiac same przychodziły straszna jest wiedza o kp w Polsce polozne butelki daja gdzie powinny naklaniac do kp.:/
Ja bym im dala
A nie czytalas w ciazy o kp ze pozwolilas dac butelkę? Szkoda twojego mleczka:( bo to najlepsze dla bobasa.
Nie wiem dlaczego niektórzy sie doksztalcaja a niektórzy kity wciskaja
Jak wszyscy to wszyscy

Odciągam sobie pokarm więc tak czy siak dostaje moje mleko ale było mi bardzo żal gdy córka przez pierwszą dobę w szpitalu ładnie ssała a potem już do buzi cycka nie chciała więc większość czasu siedzę z tym laktatorem no ale cóż mam nauczkę w razie czego będę wiedziała na przyszłość
 
Odciągam sobie pokarm więc tak czy siak dostaje moje mleko ale było mi bardzo żal gdy córka przez pierwszą dobę w szpitalu ładnie ssała a potem już do buzi cycka nie chciała więc większość czasu siedzę z tym laktatorem no ale cóż mam nauczkę w razie czego będę wiedziała na przyszłość
Moze jeszcze sie jej odwidzi:)
A sluchaj kup sobie nakladki ;) z babyono sa fajne :) fajne miekkie sa)
A avent to juz w ogle jak korek od butelki:)
Moze pomyśli ze to butelka:)przystawiać ja w dzień do piersi Pierwsze dni mogą różnie wyglądać ale ja bym walczyła . Przygotować sobie trochę swojego mleka w butelce i gdyby przy piersi bardzo wojowała dać jej pare łyków z butli zabrać i szybko przystawić do piersi . Będzie trochę zabawy ale myśle ze warto .
 
Ostatnia edycja:
Wracając do tematu :)
Podbiję wątek, gdyż nadal nie wiem :)

Syn ma 1,5 miesiąca. Jest karmiony piersią. Karmiony jest co mniej więcej 2,5h/3h.
Jest upał, dużo się poci, ma mokrą główkę i karczek.
Czy dawać wodę? Czy nie dawać wody? Oto jest pytanie... :)
 
Do góry