reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dość..

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Witam mam problem z synem.
Mój syn ma.19 miesięcy jest strasznie nerwowy do.tego bije kopie ciągle płacze nie chcę w ogóle ubrać.jak na.spacer czy do.sklepu chcę z nim iść nie.wiem co mam zrobić .. proszę o jakąś poradę .
To moje pierwsze dziecko i.nie.wiem.co.mam robić
 
reklama
Widziałam, ze założyłas drugi wątek, współczuję poronienia; być może też to przeżycie na wpływ na Twoje samopoczucie.
Link do: Bunt dwulatka

strasznie sie po tym poronieniu czuje nie umiem się pozbierać ciągle tylko o tym myślę jest to naprawdę trudne dla mnie a tym.bardziej że pragnę kolejnego dziecka a.nie umiem zajść w ciążę
 
strasznie sie po tym poronieniu czuje nie umiem się pozbierać ciągle tylko o tym myślę jest to naprawdę trudne dla mnie a tym.bardziej że pragnę kolejnego dziecka a.nie umiem zajść w ciążę
I Twój stan plus skok rozwojowy syna to mieszanka wybuchowa. Niestety.
Wszystkie badania hormonalne robiłaś? Progesteron, tarczyca?
 
Witam,

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, nie widząc dokładnie, jak sytuacja wygląda. Jeśli dziecko jest nerwowe, to trzeba się zastanowić dlaczego. Proszę poszukać potencjalnego źródła stresu syna. Proszę się też zastanowić, czy czasem nie jest tak, że dziecku udziela się poddenerwowanie mamy, taty bądź jakiejkolwiek innej osoby sprawiającej nad nim opiekę. Jeśli bije czy płacze to przede wszystkim warto się skupić na tym, by nic nie ugrało takim zachowaniem. Nie warto się wdawać w godzinne pyskówki czy namawianie dziecka, by łaskawie poszło na spacer. Dzieci często robią różne sceny, by przejąć kontrolę. Naturalnie nie mogą tej kontroli przejąć, bo wtedy będzie naprawdę ciężko. Tak jak wspominałem, wątek jest dość złożony. Sporo informacji, jak radzić sobie w takich i podobnych sytuacjach jest na moim kanale na YouTube, zapraszam do zapoznania się z zamieszonymi tam poradami. Oto link:​


https://bit.ly/subskrybcjaaw
 
reklama
Do góry