reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dostawka do wózka??

mama Helenki a używałaś tej właśnie dostawki? BuggyPod Bo mi właśnie tą chodzi. Na allegro akurat nie ma jej w sprzedaży ale na tej stronie którą podałam można ją zamówić. Ja nie chcę kupować tych dostawek na których dziecko stoi.
 
reklama
Witam użytkowniczki

Nie wiem jak wyglada sprawa z dostawkami siedzącymi, bo nie miałam styczności z takimi. Mogę wyraźić opinie o dostawcę którą kupiłam około 6 miesięcy temu, nazywa sie Kiddy Skate. Długo się zastanawiałam czy będzie to funkcjonalne ale teraz mogę powiedzieć że ciesze się z tego zakupu, regulacja pozwala dostosować podstawkę do każdego wózka, kolejnym ważnym elementem jest to że jest dostosowana do wagi dziecka nie przekraczającej 35 kg, więc posłuży dłużej niż inne podstawki z wagą do 20 kg. Co do jazdy po nierownym terenie spisuje się bardzo dobrze, dzięki amortyzowanym kółkom dostosowuje się do nierównego terenu. Z czystym sumieniem mogę ją polecic innym, ale każdy ma swoje gusta.
 
interesują mnie ostatnio dostawki, bo za pół roku moja córka bedzie mieć 2,5roku a wtedy urodzi się dzidzia nr2. Tylko mam pewne obiekcje i byłabym wdzięczna jakby mi to któraś z was wyjaśnila.
Ta dostawka do siedzenia wydaje się najlepszym rozwiązaniem, ale przeciez wtedy zawsze gdy będę chciała wejść do jakiegokolwiek sklepu czy pójść na pocztę lub do banku, nie przejde przez drzwi a nie będę dwóch maluchów ze sobą ciągać bo mi kręgosłup padnie. Z kolei te niby deskorolki wydaje mi się że się nie sprawdzają przy krawężnikach. Teraz mam wózek-spacerówkę parasolkę i już teraz żeby podjechać na krawężnik, to muszę się męczyć, bo wózek trzeba lekko podnosić do góry...a przy takiej dostawce to chyba byłaby jakaś katastrofa. Szczególnie że moja córcia jest bardzo aktywnym dzieckiem i wątpie by tak spokojnie sobie na takiej deskorolce stała. Plac zabaw mamy bardzo daleko, więc droga do niego zajmuje nam obecnie conajmniej 30minut. Po drodze są ruchliwe ulice, wszędzie krawężniki, nierówno ułożone płyty chodnikowe, dziury i schody oraz podjazdy dla wózków 4kołowych. Jak sobie poradzić ze spacerem z dwoma dzieciakami w wieku 2,5roku i 0+ ? Bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić i chyba skończy się na tym, że będziemy już tylko podróżować samochodem :( :( :( a ja uwielbiam chodzić na piechotę. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi dostawkami???
 
Stosowałam dostawkę do wózka ponieważ różnica wieku między moimi pociechami wynosiła raptem 2 lata więc było to dla mnie duże udogodnienie zwłaszcza podczas spacerów czy wypraw do sklepu. Dostawka była dość stabilna i tańsza niż podwójny wózek.
smile.gif

Dużo ciekawych informacji na temat dostawek możesz znaleźć na blogu northfacedesign, jest tam również link do sklepu internetowego także polecam
smile.gif

Wiem, że moja koleżanka kupowała w Polsce swoją dostawkę dla starszego synka, którego chciała brać na spacery razem z półroczną córeczką także z tego co się orientuję to można juz nabyć u nas dostawki tego typu :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie! <3
 
Do góry