reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drogie mamy progesteron

Psiara1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2019
Postów
3 722
Jaki miałyście pierwszy wynik badania krwi? Przy becie 170 progesteron wyszedł 22, zastanawiam się czy to dobrze? To na oko mój 4-5 tydzień ciąży. Jestem po jednym poronieniu.
Screenshot_20190310_141706.jpg
 
reklama
Jaki miałyście pierwszy wynik badania krwi? Przy becie 170 progesteron wyszedł 22, zastanawiam się czy to dobrze? To na oko mój 4-5 tydzień ciąży. Jestem po jednym poronieniu. Zobacz załącznik 950293
Mi przy becie 68.6 wyszedł 35.5 i lekarka powiedziała że jest za niski. Dostała 3 razy duphaston po 10 mg plus luteinę dopochwową 100 mg na noc
 
Mi przy becie 68.6 wyszedł 35.5 i lekarka powiedziała że jest za niski. Dostała 3 razy duphaston po 10 mg plus luteinę dopochwową 100 mg na noc
Ale chyba mialas inne jednostki: nmol/l?

Wg naprotechnologii 22 ng/ml w 4 tyg to jest poziom odpowiedni. Podaje zrodlo, ale zaznaczam, ze wielu lekarzy uwaza, ze te normy sa zawyzone oraz ze wyniki z krwi sa niemiarodajne (czyli jesli pacjentka ma nizsze wyniki niz w tej tabelce, to i tak wg nich jest OK)
Link do: Poziom progesteronu w ciąży - normy (progesterone levels) - Naprotechnologia Wrocław
 
Miałam takie normy i też byłam zdziwiona że tak mi Pani Doktor powiedziała ale okazało się że miała rację bo było widać na USG że są takie jakby krwiaki w koło pęcherzyka. TSH miałam 2,2 i bez leków było teraz spadło do 0,7. Za 3 tygodnie do kontroli
 
Miałam takie normy i też byłam zdziwiona że tak mi Pani Doktor powiedziała ale okazało się że miała rację bo było widać na USG że są takie jakby krwiaki w koło pęcherzyka. TSH miałam 2,2 i bez leków było teraz spadło do 0,7. Za 3 tygodnie do kontroli
Też mi sie wydaje, ze tsh jeszcze moze spasc ciazowo.
 
reklama
reklama
Do góry