reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
Witajcie mamuśki w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!

Gastone - sprytne rozwiązanie
Megusek- gdzie ta niespodzianka
Moje postanowienie noworoczne- tooczywiście zgubić chociaz 10kg, a do maja 5kg [ synek ma komunie;-)]
reszta bez zmian:-);-):tak:
 
kurde ja do cierpliwych nie należe :-D a to wkrótce to kiedy ;-)

Witam tak w ogóle w mroźny ranek czy tylko ja nie lubie zimy ? Oczywiście piękna jest za oknem ale brrrr zimno
 
hehe no widzisz gastone mój nik jak nic kojarzy się zimą ale nie dlatego, że za nią przepadam, tylko dlatego, że został wymyślony z braku laku w zimową noc..... :D

Jak samopoczucie ? Fasolka ma już 8 tygodni :D Zaraz będzie 40 hi hi
 
Noo zanim sie obejrze to bedzie..czuje sie juz nawet calkiem dobrze,jestem dzis jakas senna tylko.Ale zaraz sie ubiore i wyjde na chwile z malym na spacer to sie dotlenie.
A co sie dzieje z reszta dziewczyn??????? Takie chetne byly do gadania o modzie xxl a zadna sie nie kwapi.Ja bylam kiedys na takim watku na innym forum do nie nadazalam z czytaniem!A tu cisza.Gdzie nasza pozytywnie zakrecona Viola???
 
Dzień dobry! Czy znajdzie się tu jeszcze jedno miejsce? Dopiero odkryłam Wasz wątek i wiem, że to coś dla mnie...:tak: Tak mi po ciąży zostało kilka ładnych kilogramów i za nic nie mogę się z nimi uporać... przed ciążą też chuda nie byłam, ale teraz to już masakra...
Pozdrawiam!
 
Dzień dobry! Czy znajdzie się tu jeszcze jedno miejsce? Dopiero odkryłam Wasz wątek i wiem, że to coś dla mnie...:tak: Tak mi po ciąży zostało kilka ładnych kilogramów i za nic nie mogę się z nimi uporać... przed ciążą też chuda nie byłam, ale teraz to już masakra...
Pozdrawiam!
Zupełnie tak jak u mnie:( I tez śledzę ten wątek,nareszcie cos dla Nas ,kobietki
 
reklama
Drogie Mamy XXL :-) Wkrótce będzie dla Was niespodziewanka :-)Zaglądajcie więc!
jaka jaka bo ja z tych niecierliwych jestem:cool2::cool2::cool2:
Czuje sie lepiej.Brzuszek..troszki jakby bo spodnie ciezko sie dopinaja hehe Ale zamowilam dzis cos takiego : bo nie chce jeszcze ciazowek nosic.
Belly Belt Combo Kit
ale to sprytne:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:po świętach to i mi by sie przydało i to nie bynajmniej z powodu ciąży:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
Dzień dobry! Czy znajdzie się tu jeszcze jedno miejsce? Dopiero odkryłam Wasz wątek i wiem, że to coś dla mnie...:tak: Tak mi po ciąży zostało kilka ładnych kilogramów i za nic nie mogę się z nimi uporać... przed ciążą też chuda nie byłam, ale teraz to już masakra...
Pozdrawiam!
czy się znajdzie pytanie:sorry2::sorry2::sorry2:pewnie witaj kochana u nas:tak::tak::tak:
ja kochane co dziennie obiecuję że zajrzę i zawsze coś:-p:-p
ale jutro obiecuję a i pochwalę się jakie mi mój facecik znaczy mężczyzna mojego życia kupił fajne staniki ostatnio i piżamę i to tak sam z siebie bez namawiania zadzwonił tylko do mnie do pracy zapytac czy ja to mam rozmiar 90 A czy B :szok::szok::szok:i dobrze ze zadzwonił bo miało być 80 E:-D:-D:-D:-D
 
Do góry