reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

Ja jestem jedynym nałogowcem:zawstydzona/y::-:)wściekła/y:.Kiedys może rzuce to w diabły,bo wiem ze mozna!Moj Ojciec palił 2 paki dziennie,i lekarz go wystraszył rychłym zgonem jak tak dalej pójdzie,no i proszę-już 2 latka bez fajek!

Jeszcze zeby tylko mój Bartek nie palił,a on kopci jak lokomotywa normalnie.Mi paczka starcza na 3 dni(jak palę sama)a jemu idzie 1,5 paczki dziennie.Kurna,chyba muszę go podliczyć.....:confused:

Koniec tego śmierdzącego tematu.

Pije sobie kawkę,spojrzałam przez okno i co widzę?Piekne,zwisajace z dachów metrowe sople.
aż boje sie przechodzic ,chyba dzisiaj posiedze w domu;-)
 
reklama
ja nie palę i nie ciągnie mnie, kiedyś popalałam kilka razy ale mnie nie wciągneło i dobrze :)
Co do diety oczywiście zgadzam się że same specyfiki nie starczą, trzeba do tego stosować dietkę :) Mi się udało zrzucić 19 kg a z 25 by trzeba było żebym była zadowolona.
 
Witam

idziecie jak burza

Bacówka ja tyż pale, ale nie jak smok paczka starcza mi tez na ok 3 dni, teraz może na więcej bo tez po nowym roku się ograniczam, a rok temu nie paliłam bo jak dowiedziałam się, że w ciązy jestem to z dnia na dzień przestałam palić, pale bo lubie i z braku zajęcia najwięcej w pracy ,ale jak policzyłam ile miesięcznie idzie na fajki, bo mój M tez pali to mówie koniec, nie paliła bym w ogóle gdyby i on nie palił bo rok bez fajek wytrzymałam, ale on miał rzucić i tego nie zrobił, widze, że mój M też już pali po mojej pogadance mniej, widze, że dużo osób tu pali i partnerzy też, a wiecie co ? Ja zastanawiam się jak mój M nie da rady nad kupnem e-papierosa słyszałyście o tym ? Na początku wydatek większy ale później już mniej się traci kumpeli facet od 4 miesięcy używa i ani jednej normalnej fajki nie wypalił a to nie jest takie szkodliwe jak zwykłe papierosy
 
Witam

idziecie jak burza

Bacówka ja tyż pale, ale nie jak smok paczka starcza mi tez na ok 3 dni, teraz może na więcej bo tez po nowym roku się ograniczam, a rok temu nie paliłam bo jak dowiedziałam się, że w ciązy jestem to z dnia na dzień przestałam palić, pale bo lubie i z braku zajęcia najwięcej w pracy ,ale jak policzyłam ile miesięcznie idzie na fajki, bo mój M tez pali to mówie koniec, nie paliła bym w ogóle gdyby i on nie palił bo rok bez fajek wytrzymałam, ale on miał rzucić i tego nie zrobił, widze, że mój M też już pali po mojej pogadance mniej, widze, że dużo osób tu pali i partnerzy też, a wiecie co ? Ja zastanawiam się jak mój M nie da rady nad kupnem e-papierosa słyszałyście o tym ? Na początku wydatek większy ale później już mniej się traci kumpeli facet od 4 miesięcy używa i ani jednej normalnej fajki nie wypalił a to nie jest takie szkodliwe jak zwykłe papierosy
Moja tesciowa ma takiego e-papierosa.Narzeczony jej kupił.Sa filtry z nikotyną i bez.Teściowa ma opcje bez i jakos jej nie idzie rzycanie,jak wypróbuje druga opcje to dam znać.
 
no własnie nie wychodzi bo to się tak niby powinno robić jak chce się rzucić, ze od największego gdy pali się mocne, a od średniego gdy pali się light i stopniowo po czasie zejść na słabsze a później na zerowe
 
teoretycznie mozna, zakaz palenia nie dotyczy e-papierosów bo takie nie wydzielają śmierdzącego dymu ani nie zawierają substancji szkodliwych :-D

niedawno na jakimś forum czytałam jak gościu napisał, że pali na przystanku i czeka aż podejdzie do niego policjant i mu zwróci uwage, że tu się nie pali a on wypali im , że to e-papieros , na to ktoś skomentował, żeby uważał bo policjant na tego e-papierosa wyciągnie mu e-pałke :-D :-D :-D
 
niedawno na jakimś forum czytałam jak gościu napisał, że pali na przystanku i czeka aż podejdzie do niego policjant i mu zwróci uwage, że tu się nie pali a on wypali im , że to e-papieros , na to ktoś skomentował, żeby uważał bo policjant na tego e-papierosa wyciągnie mu e-pałke :-d :-d :-d
:-d:-d:-d:-d

co mi sie,w mordę,z emotikonami porobiło?:-d
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry