reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

Ja ćwiczę tylko brzuszki :zawstydzona/y:wiem że powinnam więcej ale może jak dojdę do 70 kg bedzie łatwiej ćwiczyć bo mniej kilosów do dźwigania:tak::tak::tak:
ja tez bym chętnie na tą dietkę lukneła:tak:choć się troszkę sparzyłam do dietek bo kiedyś przeprowadziłam kopenhaską nie powiem po 13 dniach miałam 8kg na minusie ale potem szybko odrobiłam bo po takim wyjałowieniu organizmu miałam chcicę na wszystko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Pewnie,że chcę!!!!bardzo,bardzo,bardzo!!!!

Ja powinnam zrzucić jakies 20 kg,może uda mi sie jakoś.Czy ćwiczę?Hmmm,odpowiedź jest krótka-NIE.
A usprawiedliwiam się tym,że nie mam czasu,nie mam siły bo sie narobię przez cały dzień i takie tam....
w rzeczywistości zwyczjnie mi sie nie chce...po prostu.
 
Pewnie,że chcę!!!!bardzo,bardzo,bardzo!!!!

Ja powinnam zrzucić jakies 20 kg,może uda mi sie jakoś.Czy ćwiczę?Hmmm,odpowiedź jest krótka-NIE.
A usprawiedliwiam się tym,że nie mam czasu,nie mam siły bo sie narobię przez cały dzień i takie tam....
w rzeczywistości zwyczjnie mi sie nie chce...po prostu.
nie ma to jak się uczciwie przyznać sama przed sobą:-p:-D:-D:-D
 
nie ma to jak się uczciwie przyznać sama przed sobą:-p:-D:-D:-D

Wiesz,czas zawsze sie znajdzie.Spędzam trochę czasu na fb,uprawiam relaksująco farmę,to w tym czasie mogłabym poćwiczyć...gdyby tylko mi się chciało...inna sprawa jest to,że z takim obciążeniem po 5 minutach jakiejkolwiek czynności wymagajacej wiecej ruchu,jestem WYKONCZONA,cała zgrzana i ogólnie padnięta...:-(nie mam siły...
 
MAMUSIA2008 możesz mi przesłać linka do tej diety,albo jakieś coś???:tak:moze spróbuję,moze chociaż kilka kg uda sie stracić do lata...:tak:
dziewczyny to jest dieta dr dukana
wejdzie sobie na forum vitalia.pl i tam mozecie duzo poczytac
najlepiej kupic ksiazke bo tak ciezko jest opisac, ja najpierw tyg czytala zanim zaczelam sie dietowac
to jest dieta proteinowa
http://vitalia.pl/forum17,0,0_Proteinowa.html
dla mnie to dieta rewelacyjna, jemy do syta, chudniemy i niema joj-jo, a to najwazniejsze
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny to jest dieta dr dukana
wejdzie sobie na forum vitalia.pl i tam mozecie duzo poczytac
najlepiej kupic ksiazke bo tak ciezko jest opisac, ja najpierw tyg czytala zanim zaczelam sie dietowac
to jest dieta proteinowa
Proteinowa - Inne diety - Forum Vitalia.pl
dla mnie to dieta rewelacyjna, jemy do syta, chudniemy i niema joj-jo, a to najwazniejsze

:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
a ja mam to w nosie jednego zjadlam a zarazw ciągne drugiego mimo tego ze ni ejstem na diecie, a aktaujcie sie koleżanki hahha puszny ten pączekm minaim minam :-p
 
reklama
ja zjadłam dziś 5 :zawstydzona/y: Ale właśnie wróciłam z aerobiku, więc może ze 2 spaliłam :sorry:;-)
 
Do góry