reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Dzięki za miłe powitanie :)
Zdrówka dla chorujących,my też już doświadczyliśmy przeziębień...Starszy znowu pociąga nosem.
My pieczemy co roku pierniczki i kruche ciasteczka :) Taka nasza tradycja :)
Mój Kuba już we wrześniu napisał list do Mikołaja ;) Dla młodszego planujemy pociąg i tory z Ikea.
Halszka dlaczego uważasz.że nie dotrwasz do marca?
 
reklama
@Zuza87 bo Halszka ma dwa szczęścia w brzuszku więc pewnie miesiąc wcześniej się wypakuje [emoji6]. Ale nic się nie martw ja u siebie obstawiam marzec a termin na 11 kwiecień mam.
U mnie rodzinka zajmuje czas, mama troche mi pomaga głownie siedzi w kuchni i cos pichci, albo pranie robi a tego to u nas dostatek[emoji16]. A dziadki z przyjemnoscia zajmuja się dziewczynami. Nawet.mi się udało wyskoczyć do kumpeli na plotki... No i wkoncu zrobiłam badania krwi... Pewnie dzis bedą wracac wiec zowu zostane sama na placu boju. Ale lubie to swoja codziennosc z dziećmi, chociaż czasami padam na pysk.
 
Dzięki za miłe powitanie :)
Zdrówka dla chorujących,my też już doświadczyliśmy przeziębień...Starszy znowu pociąga nosem.
My pieczemy co roku pierniczki i kruche ciasteczka :) Taka nasza tradycja :)
Mój Kuba już we wrześniu napisał list do Mikołaja ;) Dla młodszego planujemy pociąg i tory z Ikea.
Halszka dlaczego uważasz.że nie dotrwasz do marca?

Dokładnie tak jak powiedziała @Heda
Czekam na parke :-D
 
Hej dziewczyny! Powoli naładowałam baterię i nabrałam dystansu. Postaram się znów do was zaglądać :)
Nie nadrobię was teraz, ale może wieczorem się postaram. U nas wszystko ok. Synek ma w końvu wybrane imię i będzie Nikodem [emoji13]
Cukrzyca ładnie się prowadzi dietą. Jedynie co to jest problem z szyjką i od poniedziałku mam założony pessar i nakaz oszczędzania się. A co u was słychać? Mam nadzieję, że wszystkie macie się dobrze :)
 
Hej dziewczyny! Powoli naładowałam baterię i nabrałam dystansu. Postaram się znów do was zaglądać :)
Nie nadrobię was teraz, ale może wieczorem się postaram. U nas wszystko ok. Synek ma w końvu wybrane imię i będzie Nikodem [emoji13]
Cukrzyca ładnie się prowadzi dietą. Jedynie co to jest problem z szyjką i od poniedziałku mam założony pessar i nakaz oszczędzania się. A co u was słychać? Mam nadzieję, że wszystkie macie się dobrze :)
Śliczne imię wybraliście dla synka.
 
reklama
Do góry