reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Chrystus się rodzi Nas oswobodzi Anieli grają Króle witają Pasterze śpiewają Bydlęta klękają Cuda, cuda ogłaszają Miłości, zdrowia, spokoju, obecności najbliższych i Błogosławieństwa Bożej Dzieciny. Oby Nowy Rok 2019 był dla Was rokiem pełnym obfitości w każdej dziedzinie życia. Tego Wam życzy: Mamunia 86 z rodziną
6fc0f55aeabd28a131c8b05138667ba6.jpg
 
reklama
Dziewczyny, chciałabym Was serdecznie przeprosić za milczeniem, ale w przypływie nie tylko świątecznych obowiązków; nie mialam czasu nawet wejść na stronę. W każdym razie chciałabym Wam życzyć Ciepłych i Wesołych Chwil Rodziną oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019.
 
Dobrze, że macie na tyle w sobie odwagi, by na siłę się nie trzymać. Moja mama ze swoją ma napięte relacje, ale oczywiście na siłę muszą spędzać święta i późniejsze dni razem i wytrącać się z równowagi.
 
Kiepsko mi się patrzy na to nowe forum:dry:

Z tymi mamami to różnie bywa i różnie się układa. Mimo, że mama to mama to nie zawsze te relacje są komfortowe. Czasem też tak mam, szczególnie, że moja mama to perfekcjonistka i zawsze ma racje, która nie ma perfekcyjnej córki. Poza tą różnicą i tym jak to na nas wpływa to spoko o_O
Tak, że też rozumiem mniej więcej ból.
 
reklama
My pierwsze święta Elżbietki spędziliśmy tutaj na miejscu Całe szczęście, przylecili rodzice, teściowe i pomogła kuzynka z drugiej strony ulicy, oraz rodzeństwo, to nie miałam nic do roboty. Z resztą nawet jakbym miała to przypuszczam, że bym nie zrobiła, bo wyglądam jak duża niedźwiedzia mama
 
Do góry