reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Dzidziuś i KOT

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No cóż.Filemon obwąchał Tosię, nawet dotknął jej czoła noskiem i tyle.Teraz demonstracyjnie opuszcza pokój jak Tosia płacze.Tak jak przed chwilą.
Ale konsekwentnie nie pozwalamy mu wchodzić do sypialni.I to go boli najbardziej.

reklama
M

monika_pk

Gość
Ja swojemu kotu równiez zabraniam wchodzenia do sypialni...ale natomiast pozwalam mu powachac dziecko,tylko w naszej obecnosci.( zreszta i tak sie jej boi :) ) Na płacz małej nie reaguje...spi jak zabity :)

villemo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a ja mam psa i muszę Wam powiedzieć, że na samym początku był bardzo zazdrosny ale o męża, jak mąż brał Natalkę na ręce to skakał mu na nogi ale już zrozumiał kto jest ważniejszy i wszystko jest ok, oczywiście też dostawał do powąchania ubranka małej jak jeszcze była w szpitalu, pozwalamy mu zbliżać się do dziecka ale oczywiści w naszej obecności

musze sprawdzić co to jest

a tutaj Natalka pokazuje co o nim mysli...

blond

mama dwoch urwiskow
Miasto
Düsseldorf
Rozwiązania
0
no a teraz matki szukaja ,maja juz nawet portret pamieciowy zobaczymy co dalej

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ojoj mój Filemonek siedzi pod drzwiami sypialni i mam nianie :) mala zapalcze on z nią ;) no... moze jeszcze będą z niego ludzie.Znaczy koty ;)

reklama

ewako

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A wiecie, że Antares kot waży 7 kilosów!!!!!! To więcej niż moje Szczeście!!! hehehe

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry