reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

no wlaśnie....u nas sen w nocy głęboki do czasu az obudzi się malutki z płaczem....podaję mu smoka i dalej spi,czasem jak to nie pomaga to daję cyca i zaraz lula...jak ja marze o przespaniu całej nocy bez wybudzania!
 
reklama
Słuchajcie,czy zaczeriwniona skórka w rowku albo pachwinach to odparzenie? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to wygląda,Oliś ma tylko czasem zaczerwienioną trochę pupke w środku...

Acha...dziewczyny które używają TORMENTIOLU do pupki-NIE RÓBCIE TEGO!!!! Zawiera on kwas borowy w składzie,który jest bardzo szkodliwy dla malutkich dzieci!
 
Rany,ja już zapomniałam jak to jest przespać całą noc...I nie musieć wstawać o 7 rano...Co przy moich porach kładzenia się spać bywa z lekka zbójcze...
 
No właśnie...A potem wypijam ogromne ilości kawy-lekarz stwierdził,że pewnie po części dlatego nie mam apetytu bo nasycam się kawą...Brzmi sensownie...I na razie mam nie pić kawy(tylko jedną dziennie!)i zielonej herbaty(???)-ale to drugie nie jest możliwe:no: Dobra-nie ten wątek!!!
 
Wlasnie wrocilismy od lekarza,na szczescie to nic powaznego.Brianek ma jekiegos virusa RSV(cokolwiek to znaczy)..na szczescie nie musi zazywac zadnych lekow..tylko syropek zeby zlagodzic kaszelek.podobno to nic groznego i teraz jest wielkie boom na tego virusa..i duuuzo dzieci go ma.powiedziala ze jak do tyg nie przejdzie...albo jak przestanie jesc..dopiero wtedy przepisze cos ze sterydami.mam nadzieje ze nie trzeba bedzie..:no:
 
Olu mój Mikołaj też ma te zaczerwienienie w rowku i w pachwinkach, to odpażenie, smarowałam najpierw Clotrimazolum, tak mi w Przychodni lekarka nakazała, ale od kiedy chodzę prywatnie leczyć, pani doktor zapisała mi robiony lek-maść, dokładnie składu nie znam, ale wiem że jest tam: parafina, linomag, maść cynkowa i jeszcze inne składniki, oczywiście w odpowiednich proporcjach, od czasu posmarowania już po pierwszym razie problem czerwonego rowka i pachwinek, zmienił nasilenie, teraz praktycznie nie mam tego problemu.
 
a ja na zaczerwienioną dupke daję tanno-hermal, pomógł przy odparzeniu pomaga i teraz, dla nas jest świetny, znajoma tez tylko tym wyleczyła odparzenie.
 
reklama
Witam wszystkie lipcowe mamy,

Mam do Was pytanie, czy któreś z Waszych dzieciątek boryka się z problemem świszczenia w gardle/klatce piersiowej. Mojemu synkowi ciągle coś świszczy i jeszcze do tego słychać że jest tam jakaś flegma. Czasem kiedy zdarzy mu się że uleje pokarm jest ona też w pokarmie.
Wielokronie zwracałam się z tym problemem do lekarzy,ale oni zrzucali to na karb "skazy białkowej". Mówili też że to z powodu noska, a śluzówka jest podrażniona, gdyż to mały alergik.
Jeżeli macie bądź rozwiązałyście podobny problem z Waszymi Maluszkami prosze o informacje,
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry