reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

reklama
Dokładnie!!! ;D
 

Załączniki

  • 12x.gif
    12x.gif
    14,5 KB · Wyświetleń: 179
Oczywiscie ze tez nalezy sie podziw!!!!!!!!!Wytrwalosc potrzebna jest tez w kraju a nie tylko poza granicami...wszedzie musimy byc silne!!!!!!!
 
Od jakiegos czasu jestem zakochana w "misiu na chmurce" - no i Kubuś bedzie mial taką posciel i dodatki :)))
 
Ale śliczne :) ja dzisiaj byłam w Słoniu na Brukowej wybrałam wózek a na górze są ubranka pościel itp.jest naprawdę bardzo duży wybór.Byłaś tam?



 
reklama
Oj byłam na Brukowej - tam na górze to jak w raju, hihiih.. az mnie glowa rozbolala - tyle tego. Ale powiem Ci, że w Pandzie w Zgierzu maja wiekszy wybor i nawet jest taniej - przy duuzych zakupach oplaca sie pojechac. A jaki wózek wybrałas???? Ja na Brukowej zakochalam sie w Tako, ale ciezki skubany niestety :(
 
Do góry