reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

Ja cię pamiętam ;-):tak:
Bohaciefka ano szybciutko mi się schudło, po ciąży z Dawidem bardzo schudłam, do 44 kilo schudłam :baffled: (zaczynałam od wagi 46 kilo), teraz zaczynałam od 54 a obecnie mam jakieś 53 :-p
Ciesze się :)

Ja też walcze z kilogramami po trzecej ciąży. Narazie 8 kg na plusie.
 
reklama
To nie jest taka łatwa sprawa. Po takich trzech koloskach brzuszek został a i apet mam spory :baffled:

Ojej też masz maleństwo. Gratuluje!
 
To nie jest taka łatwa sprawa. Po takich trzech koloskach brzuszek został a i apet mam spory :baffled:

Ojej też masz maleństwo. Gratuluje!

Dziękuję :-)

Ja jestem póki co na diecie eliminacyjnej bo Michaś miał 2 razy wysypkę. Póki co sprawdzam czy nie ma skazy białkowej (oby nie bo ja uwielbiam mleko i przetwory). Dzięki tej diecie (niewiele można jeść, wierz mi :dry: chudnę w oczach, bo co zjem wysysa ze mnie Michaś :-D
 
Na początku był dumny, później niegrzeczny i butny, a teraz już się uspokoił i chętnie pomaga,np. bawi się z nim, śpiewa mu itp. :-)
 
dorota - oby nie skaza:szok:, a ja chciałbym ważyć tyle ile Ty teraz!!! Byłabym w 7-mym niebie:tak:. Jak samopoczucie? Wszyscy zdrowi?

Scarlet - jak ty sobie radzisz z trójeczką???:szok:. A w jakim wieku masz pociechy?
 
dorota - oby nie skaza:szok:, a ja chciałbym ważyć tyle ile Ty teraz!!! Byłabym w 7-mym niebie:tak:. Jak samopoczucie? Wszyscy zdrowi?

Scarlet - jak ty sobie radzisz z trójeczką???:szok:. A w jakim wieku masz pociechy?

Liwia ma 5,5 roku, jest o miesiąc starsza od twojej Gabrysi, jest z 4 czerwca.
Olo ma 3 latka i Zuzia 4 miesiące. Daje sobie rade, spoko :)
Czemu nie śpisz o tej porze? Ja dopiero prace skonczyłam i kłade się zaraz.
 
reklama
Bohaciefka chyba jednak to nie skaza bo już 3 dzień mleko piję a wysypki brak :-)
Scarlet masz 4-miesięczną córcię? Bosko. Gratuluję :-)
 
Do góry