reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

Scarlet spory ten twój skarbek, ale jeszcze trochę i zacznie chodzić to szybko wyszczupleje :tak:;-)
Niekat bardzo mi przykro z powodu twojej straty (*) :-(

A to mi chłopcy ;-)
2010_01220002.jpg

2010_01090012a.jpg

2010_01170006a.jpg
 
reklama
Dorota27 ładne chłopaki. Dawidek chudy jest mocno, tak jak mój Olek. Ciągle próbuje go podtuczyć, ale nie daje rady. On ma taką przemiane materii, że cięka sprawa z tym tuczeniem a poza tym ciągle w ruchu. Jeszcze mi schudł po chorobie :-( A Dawidek ile waży?
 
Ostatnia edycja:
I powiedzieć, że kiedyś z Dawida był niezły grubasek :-p. Nie wiem dokładnie ile aktualnie waży, ale jakieś 2 tygodnie temu 5 kilo miał :tak:
 
ale się zamotałyście:-DTo pewnie Michałek wazy 5 kg:tak:nie Dawidek:-p
ale wiesz scarlet skoro Zuzia jest taka długa to juz wszytsko jasne że tyle waży.po prostu jest ogolnie duża, a nie grubasek;-):-)Marcel ok roczku miał 74 cm i 8,8 kg teraz ma 89 cm i 11,5 kg.więc Zuzia rzeczywiście przypomina roczniaka danymi ale to pewnie sie wyrówna jeszcze bo przecież każde dziecko rosnie w swoim tempie.
no i dorota ma racje.jak tylko pójdzie na nózki (najpeirw pewnie zacznie raczkować) zaraz wysmukleje :cool2:
dorota faktycznie szczupak ten twój Dawid:tak:czasem jak patrze na Oli to jej zazdroszcze figurki bo ona tez raczejw tych patykowatych;-)
 
:-D:-D:-D tak, chodziło mi o starszaka :-)

Wczoraj była u nas lekarka na kontroli i niestety jeszcze gardła jeszcze czerwone i gęsty katar. Pytała w jakim dzieci są wieku i ile ważą i była w szoku i to nie tylko za względu na Zuzie. Ja jej marudze, że dzieci mi pochudły i jeść nie chcą a ona w szoku, że tak dużo ważą :baffled: Liw waży 24 kg, Olo najbardziej schudł, bo 18 kg a Zu to raczej nie schudła, bo na domowej wadze waży około 11 kg :szok: Mi się wydaje, że ważą mało, no oprócz Zuzi.
 
Oliwia ma 129 cm(ostatnio źle wam podałam bo mierzyłam ja innym sposobem) i wazy niecałe 23 kg.:tak:wg mnie to te nasze dzieci dobrze ważą.Jak sa zdrowe i proporcjonalne to nie trzeba sie przejmowac;-)Oli ostatnio apetyt dopisuje ale podejrzwam w tym działanie nudy... która nota bene i mnie apetyt podwyższa:cool:.Jest zimno i nie ma zabaw na dworku to i nie ma gdzie spalic energii.Dlatego mimo chudej doopiny brzuszek jej odstaje bardziej niz latem:sorry2:ale jak ja znam to w okresie wiosenno letnim znów bedzie szczypiorkiem:tak:
ja mam w ogóle bzika na punkcie własnej wagi i to troszke przechodzi na Oliwię niestety.wiem ze to nie za dobrze ale z drugiej strony niech od małego wie że zdrowe odzywianie jest ważne a smieciowe jedzenie jak chipsy czy góra batoników może jej tylko zaszkodzić.nie powiem bo oboje od czasu do czasu jedzą słodycze ale tylko te które im przynoszą goście.Jest ich tyle że juz my specjalnie bardzo rzadko cos kupujemy.Wyłączając czekoladowe kulki na mleko bo to podstawowy posiłek sniadaniowy ale tylko raz dziennie:cool2:
 
niekat to szczuplutka jest. Moja Liwcia wydaje mi się taka chuda jak mi teraz lekko schudła. Waży 24 kg i ma 128 cm. Daj fotke swoich dzieciaczków.

Słyszałyście o tej teorii, że dziecko będzie miało taki wzrost jak miało w wieku 2 lat x 2?
 
Hihi, rzeczywiście pisałam o wadze Michasia :-D, który nota bene dzisiaj waży 5400 ;-). Dawid ponad 20 kilo :-p, ale już nie pamiętam ile dokładnie. Niestety słodycze i niezdrowe jedzenie uwielbia, a mamy problem z podaniem mu normalnego :dry:. Ja bym mu zabrała wszystkie słodycze do czasu aż zacznie normalnie jeść ale tatuś wszystko psuje bo ma inne zdanie w tym temacie :wściekła/y:
 
reklama
niekat to szczuplutka jest. Moja Liwcia wydaje mi się taka chuda jak mi teraz lekko schudła. Waży 24 kg i ma 128 cm. Daj fotke swoich dzieciaczków.

Słyszałyście o tej teorii, że dziecko będzie miało taki wzrost jak miało w wieku 2 lat x 2?
o, nie słyszałam:confused:musiałabym zerknąc do książeczki Oliwii jaki miała wtedyw zrost ale Marcelito bedzie podobny wzrostem do tatusia czyli 178 cm
zdjęcia wkleje jak tylko przyjdzie kostium Marcela.Przebiore ich wtedy oboje i zrobię sesyjke:-p;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry