reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

No zerknij. Ciekawe czy to się sprawdza? Chyba nie zawsze.
Liw miałaby 186 cm a Oluś 204 cm, więc mam nadzieje, że nie :-D

Byliśmy na dworku, ale nas straszna śnieżyca złapała.
 
reklama
no i nie zerkne bo zapomnaiłam że od dwoch miesięcy nie moge odnaleśc ksiażeczkiz drowia Oliwii...jak wyjeżdżaliśmy z mężem do Niemiec po auto mojemu tacie na poczatku grudnia to Oliwia wczesniej chorowała i na wszelki wypadek zaniosłam mojej mamie ksiażeczkę przed wyjazdem.Ona sie teraz wypiera ze nie ma u niej tej książeczki i doopa.Musze jeszcze raz przetrząsnąć chałupę bo Oli narzeka na ucho że sie jej zatyka i chciałbym zeby ja ktos obejrzal...
no i mam fotki:tak:jak znajde chwilke to powklejam je jeszcze dziś do 15.00 :-p:cool2:
 
obiecałam toteż sie wywiązuję:cool2:Moje przebierańce:
Książe Dracula z nieświadomym zagrożenia śniadaniem:-D
img2882.jpg

dzwonimy po "posiłki" najchętniej 0 Rh+:-p
img2879ww.jpg

Śniadanie/Śpiąca Królewna:sorry2:(bez ułozonej fryzury i pantofelków bo tylko przymiarka;-))
img2884lx.jpg

Młody Edward Cullen/Robert Pattison:cool2:
img2885g.jpg
 
Ostatnia edycja:
o rany!olo to juz niezły kawaler a Liwcia prawdziwa dama:tak:;-)ale Ci wyrosły te dzieciaki!fantastycznie:sorry2:
 
reklama
Do góry