reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

reklama
A ja z Lilą wybierzemy się nad morze chociaż na3-4 dni. Mam rodzinę w Ustce, także pewnie zagościmy u nich :) Troszkę jodu na pewno się przyda małej :)
 
doris- Pula pięknie miejsce jak każde w Chorwacji z dostępem do morza, plaż piaszczystych nie ma, woda słona, ale za to my mieliśmy dwa baseny przy ośrodku i zaraz zejście nad morze, miasto spore, jest tam taki Hipermarket jak Lidl i tanio, ceny porównywalne z Polskimi, więc nie trzeba wszystkiego taszczyć. Jest tam amfiteatr do zwiedzania, byłam i fajne miejsce, w sumie nic oprócz miasta nie zwiedzaliśmy, bo ja na Chorwacji dowiedziałam się ze jestem w ciąży i miałam humorki. A kiedy jedziesz?
 
kroma dzieki . Jadę poczatkiem sierpnia. Chcialabym tez baaaardzo zahaczyc o Plitwickie Jeziora - siostra tam byla , mega sie jej podobalo i przywiozla zdjęcia jakby conajmniej z Bora Bora. Znasz moze to miejsce?
 
Doris-nie my poza Pulę nie wychodziliśmy. Byliśmy tam przypadkowo, taki spontan, bez rezerwacji, znaleźliśmy fajny Hotel, ale nazwy nie pamiętam, blisko plaży był. Jak znajdę jakieś ulotki to podam nazwę. Dlatego jeszcze chcę jechać do Chorwacji i zobaczyć coś oprócz plaży.
 
to sa fotki z tego parku Plitwickie Jeziora :-) . Będę chciala to zobaczyć - koniecznie.
 

Załączniki

  • plitvice-2.jpg
    plitvice-2.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 66
  • imagesCASK1VUQ.jpg
    imagesCASK1VUQ.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 57
  • 235_plitvickie-jeziora.jpg
    235_plitvickie-jeziora.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Doris ten ośrodek mój jest właśnie blisko tych jezior, ale w sierpniu jest strasznie drogi:)))4 tysie za domek
 
Do góry