reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

dziewczynki dziękuje za odpowiedzi i juz mi smutno, że tyle Mamus nie da rady, ale rozumiem odległości nie pozwalają:-(. Ale te Mamusie co mają bliżej mam nadzieje, że dadzą radę tak więc Rysia i Alicja liczę na Was.
 
reklama
Ja podobnie jak mamaagusi, obydwoje z mężem bardzo byśmy chcieli wybrać się do Krka ale finanse nam na to nie pozwalają w tym momencie :( Mam nadzieje, że bedzie jeszcze okazja się spotkać w szerszym gronie :)
 
Sariska ja mam swoje sposoby na małża więc wiem że go przekonam :-p wszystko zależy tylko od tego czy będzie miał w pracy wolne lub czy ew dałoby sie wziąć to wolne. No i czy jeszcze jakieś samce będą :-D


a i to takie spotkanie jednodniowe prawda?
 
Ostatnia edycja:
hahah no 1 :-) , choć jakby chciał Krak pozwiedzać ;-) to może być 2 dniowy. Alicja to trzymam kciukasy za dzień wolny. Samce bede mój choćby ;-)
Roxi :(
 
Sarisa jeśli nic się nie wydarzy, to ja bardzo chętnie się zjawię. Jeśli w sobotę, to na pewno sama z dziećmi. W niedzielę- być może z małżem, choć on raczej niechętny na takie wypady. Na kiedy w końcu się umawiałyście, bo lekko wypadłam z obiegu i z tego co widzę przewijają się dwie daty 27 albo 28.08?
 
Sarisko,Mała_mi że chcecie potwierdzenia to ja na 99,9% mówię że się zjawimy (chłop został przekonany i na cały weekend wyruszamy do krk):-)
 
reklama
aniawa spotkanie ma być 27.08 a więc w sobotę :):)

Czyli tak jak było ustalone na początku :-) Ja swoją osobę potwierdzę jeszcze w tygodniu przed spotkaniem, choć na 99% przyjadę. W sobotę na pewno będę sama z dziećmi (o ile będą jeszcze jakieś starszaki, które dotrzymają towarzystwa mojej Zuzi :-)). Mam tylko nadzieję, że do tego czasu małż naprawi mi samochód :crazy:
 
Do góry