reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko z wadą serca

To bardzo pocieszające, co napisałaś. Moja malutka miała 10 dni jak miała operację, teraz ma 7 tygodni. Mam nadzieję, że będzie tak jak u Was i moim największym zmartwieniem będzie, że rozrabia 🙂

Rozumiem, że się boisz. Ja też gdy myślę o przyszłości i kolejnej ciąży... Daj znać po badaniach, czy wszystko w porządku. Trzymam mocno kciuki żeby dzidziuś był w pełni zdrowy 😘
będzie wszystko dobrze naprawdę mój synek na początku dostawał leki a stopniowo były odstawiane na początku po operacji tak po miesiącu okazało się że ma zaburzenia rytmy serca ale dostosowali leki i było wszystko wporzatku teraz już od 2 lat bez leków i serduszka dobrze także u was też będzie dobrze . Wiem co Państwo przeszli ale każdy rodzic musi być silny na swoich dzieci;* tak dam znać koniecznie po badaniach mam nadzieję że druga ciaza będzie inaczej wyglądać ale mam też nadzieję że mimo wszystko damy radę. Pozdrawiam 🥰
 
reklama
będzie wszystko dobrze naprawdę mój synek na początku dostawał leki a stopniowo były odstawiane na początku po operacji tak po miesiącu okazało się że ma zaburzenia rytmy serca ale dostosowali leki i było wszystko wporzatku teraz już od 2 lat bez leków i serduszka dobrze także u was też będzie dobrze . Wiem co Państwo przeszli ale każdy rodzic musi być silny na swoich dzieci;* tak dam znać koniecznie po badaniach mam nadzieję że druga ciaza będzie inaczej wyglądać ale mam też nadzieję że mimo wszystko damy radę. Pozdrawiam 🥰
Dziękuję. My również pozdrawiamy 🙂
 
Drogie mamy mam pytanko do tych mam które mała dzieci z wada serca czy starałyście się o kolejne dziecko ? Czy drugie dziecko też może miedź wadę serca tak samo jak pierwsze dziecko
Niektóre wady są dziedziczne.
Mój synek ma ASD typu II. Okazało się, że w męża rodzinie występuje ta wada serca. Póki co u nas bez zabiegu, u siostrzeńca męża ubytek sam zarósł się w 4r.ż.
 
Niektóre wady są dziedziczne.
Mój synek ma ASD typu II. Okazało się, że w męża rodzinie występuje ta wada serca. Póki co u nas bez zabiegu, u siostrzeńca męża ubytek sam zarósł się w 4r.ż.
Ubytki bardzo często są dziedziczne. Teraz wiem już o wiele więcej na temat wad. Nasza wada była dosyć poważna, musiała być operowana i to szybko. Gdyby córka urodziła się w naszym pokoleniu nie przeżyłaby. Na szczęście urodziła się w czasach kiedy można jej było zrobić operację i rokowania ma bardzo dobre.

Większość wad serca (ponad 90%) to przypadek, konsekwencja czynników poza genetycznych. Prawdopodobnie było tak w naszym przypadku, ale będziemy diagnozować.
 
Do góry