reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
reklama
Warto pooglądać przed zakupem ;) najlepiej wybrać się jakiegoś sklepu gdzie jest duży wybór i nawet porównać sobie kilka modeli a potem ewentualnie zamówić w necie już upatrzony. Na zdjęciach prezentuje się dobrze i fajnie mieć coś takiego kiedy dziecko już podrośnie i stabilnie siedzi bo taki wózek jest po prostu wygodniejszy i bardziej praktyczny dla rodziców- zwłaszcza tych mobilnych :)
Musze sie zorientowac czy dostane gdzies w okolicy ten wozek ;-)
A moja córa juz siedzi stabilnie wiec bylby ok ;-)
Na co dzien jednak nie rozstane sie z moim Bebetto
 
Jeśli kupisz 3w1 z firmy która ma topowe foteliki- oczywiście kryterium to bezpieczeństwo a więc wyniki w testach zderzeniowych! Bo nie wyobrażam sobie innego równie ważnego kryterium przy wyborze fotelika!
A więc np. JOIE - nie najtańsze ale jak na tak wysokie oceny fotelików w testach to ich ceny są na prawdę niskie w porównaniu z innymi firmami. Lub firma BeSafe (również 5 gwiazdek w testach zderzeniowych) która głównie pasuje do wózków x-lander, ale przy odpowiednich adapterach dopasujesz do wielu innych. Tak samo rzecz się ma z fotelikami firmy JOIE które na adapterach maxi cosi pasują do wielu modelów innych firm. Przede wszystkim najpierw wybierz porządny fotelik i do niego dobieraj wózek, bo większość fotelików w zestawach 3w1 to tylko ozdobne pudełeczka które nie mają nic wspólnego z bezpieczną jazdą samochodem.... Polecam stronę www.fotelik.info ;)

joie jest fajny, ale bardziej jako spacerówka, gondola nie jest za duża, a siedzisko spacerowe tylko przodem do kierunku jazdy a wagowa wcale nie taki lekki, ja na początku miałam anex sport i fajnie się sprawdzał duża gondola, amortyzowany i spacerówka w obu kierunkach z wkładką dla mniejszego dziecka. Teraz sprzedałam i kupiłam valco baby waży ok 6,5 kg, lekka a duża spacerówka i to pewnie będzie już wózek do końca :)
 
A
joie jest fajny, ale bardziej jako spacerówka, gondola nie jest za duża, a siedzisko spacerowe tylko przodem do kierunku jazdy a wagowa wcale nie taki lekki, ja na początku miałam anex sport i fajnie się sprawdzał duża gondola, amortyzowany i spacerówka w obu kierunkach z wkładką dla mniejszego dziecka. Teraz sprzedałam i kupiłam valco baby waży ok 6,5 kg, lekka a duża spacerówka i to pewnie będzie już wózek do końca :)


Zgadzam się co do JOIE dlatego też sama go nie kupiłam, gondola to w ogóle najprymitywniejsza jaką mogli zrobić. A na zimę to chyba trzeba by było od razu jakiś śpiworek kupować bo ochrony przed wiatrem to prawie tam nie ma. Pisałam o JOIE tylko dlatego że jeśli ktoś chce kupić jednak 3w1 to warto się nad nim zastanowić bo mają topowe foteliki jeśli chodzi o testy zderzeniowe. Ja jednak jestem za tym żeby kupić porządny fotelik i do niego potem dobrać sobie wygodny wózek. Jednak bezpieczeństwo podczas jazdy autem jest najważniejsze. No chyba że ktoś nie potrzebuje wpinać fotelika do wózka to wtedy już wybór jest że hoho. Jednak nie wyobrażam sobie nie korzystać z funkcji wpinania dziecka z fotelikiem do wózka bo wiele razy się to przydawało (wizyty u lekarza, wyjście do sklepu podczas gdy dziecko zaśnie w aucie) wtedy bez konieczności budzenia dziecka można się szybko przetransportować.
 
Witam a co myślicie o wózku Adamex barletta i bebetto vulcano lub holland czy któraś z Was posiada i moze się podzielić opinia bo na kupnie i mam dylemat bo wszędzie są zarowno dobre opinie jak i zle :-)
 
Ja wybrałam Venicci 3 w 1 ;) z tego względu że jest porządny. Zresztą jak cały wozek.
aniołek678 zdecydowałaś się już może na jakąś markę? Czy dalej się zastanawiasz?

Oglądałam już w sklepach stacjonarnych i chyba wybiorę 2 w 1 i osobno fotelik np marki cybex podobno są dobre i chciałabym aby koła w wózku były pompowane a co do marki wózka to jeszcze nie wiem, taki jest teraz wybór, że aż głowa boli :p
 
reklama
Moj wózek Venicci ma regulowane oparcie w gondoli i spacerówkę można prowadzić przodem i tyłem do kierunku jazdy :)


A



Zgadzam się co do JOIE dlatego też sama go nie kupiłam, gondola to w ogóle najprymitywniejsza jaką mogli zrobić. A na zimę to chyba trzeba by było od razu jakiś śpiworek kupować bo ochrony przed wiatrem to prawie tam nie ma. Pisałam o JOIE tylko dlatego że jeśli ktoś chce kupić jednak 3w1 to warto się nad nim zastanowić bo mają topowe foteliki jeśli chodzi o testy zderzeniowe. Ja jednak jestem za tym żeby kupić porządny fotelik i do niego potem dobrać sobie wygodny wózek. Jednak bezpieczeństwo podczas jazdy autem jest najważniejsze. No chyba że ktoś nie potrzebuje wpinać fotelika do wózka to wtedy już wybór jest że hoho. Jednak nie wyobrażam sobie nie korzystać z funkcji wpinania dziecka z fotelikiem do wózka bo wiele razy się to przydawało (wizyty u lekarza, wyjście do sklepu podczas gdy dziecko zaśnie w aucie) wtedy bez konieczności budzenia dziecka można się szybko przetransportować.
 
Do góry