reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
reklama
Ja również jestem ja wielofunkcyjnymi wózkami, które będą nam służyć od urodzenia dziecka aż do czasu, kiedy nie będziemy ich już potrzebować. Teraz nie ma problemu, bo jest mnóstwo wózków na rynku, które spełniają te wymagania. Kilkanaście lat temu pamiętam, że kupowało się wózek albo na lato albo na zimę.
 
Mam sporo koleżanek już po ciążach i przez to nabrałam sama nieco doświadczenia jeśli chodzi o wózki. Przede wszystkim dziewczyny narzekały na to, że kupując nazwijmy to średniej klasy wózek 2w1, za każdym razem coś było nie tak... gdy gondola była super, okazywało się, że spacerówka się totalnie nie sprawdzała i trzeba było i tak kupić porządną spacerówkę osobno. W innych wózkach z kolei problem był inny, że dziewczyny wybierały wózki z super amortyzacją, a później w spacerówce gdy dziecko jest już ciężkie to dzieciaki zjeżdżały z siedziska... Koniec końców wniosek mam taki, że gondola używana jest mega krótko, więc lepiej skupić się na tym, aby spacerówka była porządna i nie było z nią problemów.
 
Każdy ma swój gust ;)
ja jestem baaaardzo zadowolona z posiadania Venicci a mam wysoką mamą. Wózeczek jest lekki, gondola ma regulowane oparcie co jest najlepszą funkcją A jeśli chodzi o amortyzacje - res możliwość regulacji. :)

Jeśli chodzi o dostępność w Polsce to nie ma sklepów jedynie w Nowym Targu. Ale prowadzą wysyłkę która jest błyskawiczna :D Za to dla nich duuuży plus +++
 
reklama
Do góry