reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
Warto pooglądać przed zakupem ;) najlepiej wybrać się jakiegoś sklepu gdzie jest duży wybór i nawet porównać sobie kilka modeli a potem ewentualnie zamówić w necie już upatrzony. Na zdjęciach prezentuje się dobrze i fajnie mieć coś takiego kiedy dziecko już podrośnie i stabilnie siedzi bo taki wózek jest po prostu wygodniejszy i bardziej praktyczny dla rodziców- zwłaszcza tych mobilnych :)

Zgadzam się i proponuję każdej przyszłej mamie wybrać się do sklepu poogladać wózki, pojeździć w końcu to Ty będziesz nim jeździała ze swoim skarbem :). Co jednej mamie odpowiada drugiej nie pasuje :) spisz sobie najważniejsze rzeczy, które powinien posiadać. Ja posiadam bebetto luca s-line (skóra i materiał). Już 3 rok używam (w tym pół roku z drugim dzieckiem znowu gondola ;) )wózek prezentuje się bardzo dobrze wizualnie posiada fajną spacerowkę: plus za daszek długi zakrywa dziecko przed słońcem jak śpi minus za nisko umieszczony pałąk- niektóre dzieci lubią za niego trzymać.
 
reklama
A ja powiem tak, przekonałam się przy dwójce dzieci, ze świetna opcja jest po prostu na początek wiadomo stelaż i gondola i to na tym trzeba się skupić, a potem jeśli chodzi o cześć spacerowa to najwygodniej jest zainwestować w sama spacerówkę, ale porządniejsza nie koniecznie typu parasolka... często wózki 2w1 czy 3w1 maja to do siebie, ze te spacerówki są bardzo masywne i mniej poręczne. Szczerze przerobiłam konkretna liczbę wózków i teraz przy trzeciej ciąży skupiłam się głównie na gondoli z fotelikiem i stelażem. A spacerówka po młodszej córce czeka schowana - baby jogger city lite - jak dla mnie to rewelacja, bo rozkładana na płasko, składa się jedna ręka, wygodne i duże siedzisko dla dziecka, a na dodatek spore koła, czyli żadna przeszkoda nie jest straszna i oczywiście dla mnie ważne duży kosz i wysoka rączka. Plusem tez jest folia, która nie jest typowa folia tylko połączona z materiałem, niezwykle miękka dzięki czemu się nie „łamie”.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
dawno mnie nie było, ale chcę Wam pokazać mój wózek, miał być cały czarny ale jest trochę zielonego :) i teraz już śmigam na spacerki i anex sprawdza się super :)
 

Załączniki

  • crossziel.jpg
    crossziel.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 541
Dziewczyny!
A słyszałyście o Dniach otwartych z Bobowózkami ? Wiem, ze w styczniu były we Wrocławiu a teraz mają być 2-3 luty w zamościu ?
Byłyście kiedyś na czymś takim ?
Mają być ponoć promocje na foteliki do samochodu
 
prawda jest taka że ile mam tyle opinii
Zgadzam się w 100%, nie powiem jaki wózek miałam ze starszym synem, nie pamiętam. Za to z Jankiem miałam 3: BabyDesign Walker, spacerówka (mój genialny mąż przyniósł taki dla noworodka), na szczęście rozkładane siedzisko i podnoszony do oporu podnóżek pozwolił na bezpieczne wożenie malucha. Wózek super, pakowny bagażnik i lekki, ale jak wiadomo, dla starszego dziecka. Po jakimś czasie zaczęły odpadać mu kółka :D Drugi jaki kupiłam, to Roan Rocco, super, tak gondola jak i spacerówka, ale nie na zakupy, a że jestem niezmotoryzowana, to dużą wagę przykładam do kosza pod siedzeniem. Niestety, mam pecha do wózków, w tym zepsuła się budka. Trzeci i ostatni to ABC Design Turbo 4s, strzał w dychę, wytrzymały, wygodny dla dziecka, bardzo wytrzymały kosz na zakupy, no i duży, do tego teleskopowa rączka, którą można przystosować dla niskiej i wysokiej osoby. Miałam wersję już bez gondoli, bo Janek miał ponad roczek jak go kupowałam. Gdyby nie to, że teraz potrzebuję bliźniaczy, to też brałabym ABC, niestety, bliźniacze ABC mnie się nie podobają.
 
Chyba zostałam fanką dni otwartych z bobowózkami !
Fajna sprawa, najlepsze jest to, że oni teraz mają te dni otwarte w wielu miastach. W ten weekend są w Katowicach.
 
Nie, ja słyszałam o targach IX Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się 21-23 II 2018 w Kielcach.

Wybieracie się ? Ja jadę z moją przyjaciółką, która chce zobaczyć wózek Venicci. :)

Dziewczyny!
A słyszałyście o Dniach otwartych z Bobowózkami ? Wiem, ze w styczniu były we Wrocławiu a teraz mają być 2-3 luty w zamościu ?
Byłyście kiedyś na czymś takim ?
Mają być ponoć promocje na foteliki do samochodu
 
reklama
Do góry