reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

nie wiem czy widzialyscie na zdjeciach u nas konika na biegunach? Gwiazdelka nauczyla sie na nim bujac sama jakis czas temu, a teraz zaskoczyla mnie tym, ze umie z niego schodzic, a jak siedzi to nie dotyka nozkami podlogi :-) smiesznie to wyglada ale radzi sobie :tak:


blueberry przyjdzie czas to i Karolek bedzie chodzil :-)
 
reklama
a ja myslałam, że mój juz zostanie komandosem:-D,bo on tylko czołgać sie lubi, ale ostatnio zaczął podnosić się przy meblach, w łóżeczku i przy mojej nodze:-D:-D:-D, przyjmuje pozycje do raczkowania, ale stoi w miejscu:-(, moze ruszy:tak:,
niech zacznie wstawać, bo juz chyba wszystkie dzieciaczki drepczą, tylko mój został z tyłu:-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:,
zastanawiam sie, czy nie wybrac sie z nim do lekarza:-(
 
Ewelino znajomego corcia (z konca lutego) tez nie raczkuje i dlugo sie nie podnosila w ogole. Poszli do lekarza i zapisali ich na jakies zajecia rehabilitacyjne - cwicza z mala - i wlasnie kolega sie chwalil, ze juz mala zaczyna raczkowac i podnosic sie.
 
a ja myslałam, że mój juz zostanie komandosem:-D,bo on tylko czołgać sie lubi, ale ostatnio zaczął podnosić się przy meblach, w łóżeczku i przy mojej nodze:-D:-D:-D, przyjmuje pozycje do raczkowania, ale stoi w miejscu:-(, moze ruszy:tak:,
niech zacznie wstawać, bo juz chyba wszystkie dzieciaczki drepczą, tylko mój został z tyłu:-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:,
zastanawiam sie, czy nie wybrac sie z nim do lekarza:-(

Moja też jeszcze sama nie chodzi tylko jak się trzyma łóżka albo mebli to sobie radzi. Też czekamy aż zacznie dreptać :tak::tak:
 
Ewelino znajomego corcia (z konca lutego) tez nie raczkuje i dlugo sie nie podnosila w ogole. Poszli do lekarza i zapisali ich na jakies zajecia rehabilitacyjne - cwicza z mala - i wlasnie kolega sie chwalil, ze juz mala zaczyna raczkowac i podnosic sie.

Ja z moją Madzią ćwiczyłam raczkowanie bo sama nie chciała. Znajoma mi powiedziała, że lekarz jej poradził, żeby zwinąć dywan i uczyć na podłodze bo wtedy ręce się dobrze trzymają a nogi na początku trochę ślizgają się aż w końcu dziecko zaczyna nimi przebierać i raczkuje. U nas to się szybko udało a długo wcześniej nie chciała się ruszyć.:tak:
 
Elahar, a ja własnie kupiłam dywan tylko ze wzgledu na niego, ale zauwazyłam, ze chetnie sie bawi poza nim:tak:

Madzia jak już zaczęła dobrze raczkować to bawi się i na dywanie i poza nim też. Ostatnio często zwiedza cały dom, zwłaszcza tam gdzie nie powinna wchodzić to zagląda najczęściej bo wie, że będą ją wyciągać i dla niej to jest zabawa. :tak:
 
moja tez sama jeszcze nie chodzi - chodzimy za raczke, albo przemieszcza sie trzymajac sie raczka za meble :-)

a dywanow nie mamy...tylko w sypialni a tam ona nie przebywa w dzien. Musi sobie wiec radzic ze sliskim parkietem i kaflami :-D
 
reklama
Do góry