reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna kreska na teście ciążowym

reklama
To już jak uważasz. Jeśli wstrzymasz się z sikaniem przez 4h i wykonasz test, to jest to w zasadzie równoważne z tym, że robisz go z porannego moczu. Ta kreska jest dość wyraźna, więc jeśli nie jest to uszkodzony test, to moim zdaniem w dowolnym momencie dnia już druga kreska będzie widoczna.
 
Tylko dzisiaj jesy moj 11 dpo to chyba jeszcze wczesniej żeby z popoludniego moczu wyszło. Może lepiej jutto z porannego moczu?
Mi wyszedł pozytyw wczoraj po poludniu 7dpo i nawet kreska była ciemniejsza niż dzisiaj rano. Rób teścik może pojawi się mocniejsza kreska. Tez w poniedziałek wybieram się na betę🙂
Te 2 testy na zdjęciu robilam dzisiaj rano. A ten pojedynczy test na zdjeciu jest z wczoraj ok godz16
 

Załączniki

  • 20210410_121140.jpg
    20210410_121140.jpg
    839,6 KB · Wyświetleń: 134
  • 20210410_121551.jpg
    20210410_121551.jpg
    837,8 KB · Wyświetleń: 129
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi wyszedł pozytyw wczoraj po poludniu 7dpo i nawet kreska była ciemniejsza niż dzisiaj rano. Rób teścik może pojawi się mocniejsza kreska. Tez w poniedziałek wybieram się na betę🙂
Te 2 testy na zdjęciu robilam dzisiaj rano. A ten pojedynczy test na zdjeciu jest z wczoraj ok godz16
Gratuluję 🎊 7dpo taka wyrazna kreska? Super, u mnie dosc dziwna w porównaniu do twojej a ja mam 11 dpo
 
Mi wyszedł pozytyw wczoraj po poludniu 7dpo i nawet kreska była ciemniejsza niż dzisiaj rano. Rób teścik może pojawi się mocniejsza kreska. Tez w poniedziałek wybieram się na betę🙂
Te 2 testy na zdjęciu robilam dzisiaj rano. A ten pojedynczy test na zdjeciu jest z wczoraj ok godz16
7 dpo ??????
 
reklama
Mi wyszedł pozytyw wczoraj po poludniu 7dpo i nawet kreska była ciemniejsza niż dzisiaj rano. Rób teścik może pojawi się mocniejsza kreska. Tez w poniedziałek wybieram się na betę🙂
Te 2 testy na zdjęciu robilam dzisiaj rano. A ten pojedynczy test na zdjeciu jest z wczoraj ok godz16
Ja takich nie miałam w dniu 🤭
 
Do góry