reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne dolegliwości...

Paulaxxx

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2020
Postów
17
Jestem prawie w 100% pewna że jestem w ciąży. Prawie bo okres mi się spóźnia 6 dni i miałam pozytywne testy.
Od czasu do czasu czuję zakłucia w podbrzuszu w okolicy jajników. Dzisiaj trochę częściej :( w czwartek mam wizytę u lekarza. Denerwuje się...to mój pierwszy raz i nie wiem czy "to w miarę normalne" ?
 
reklama
Jestem prawie w 100% pewna że jestem w ciąży. Prawie bo okres mi się spóźnia 6 dni i miałam pozytywne testy.
Od czasu do czasu czuję zakłucia w podbrzuszu w okolicy jajników. Dzisiaj trochę częściej :( w czwartek mam wizytę u lekarza. Denerwuje się...to mój pierwszy raz i nie wiem czy "to w miarę normalne" ?
Ja ukłucie czułam 9 miesięcy....nie życzę aż tyle.
 
Tez mialam bole jajnikow na samym poczatku.. wszystko nagle zaczyna intensywniej pracowac stad te bole. Gin przepisala mi luteine i duphaston i po 3 dniach przeszlo :) gratulacje 🥰
 
Gratulacje. Pozytywne testy spóźniona miesiaczka daj znać co u lekarza 🥰
No więc wiem tyle że jest bardzo wcześnie. Według miesiączki ok 5 tydzień ale wielkość pęcherzyka wskazuje na 4 (3mm) i dla pewności mam za tydzień jeszcze jedną wizytę :) mam nadzieję że wszystko jest dobrze 😊
 
No więc wiem tyle że jest bardzo wcześnie. Według miesiączki ok 5 tydzień ale wielkość pęcherzyka wskazuje na 4 (3mm) i dla pewności mam za tydzień jeszcze jedną wizytę :) mam nadzieję że wszystko jest dobrze 😊
No i extra. Jesteśmy na podobnym etapie z tego co widzę. Trzymam kciuki 😍
 
Do góry