reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Dziwne odgłosy niemowlaka

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
770
Cześć! Od wczoraj moja córcia (5 miesięcy) wydaje dziwne a nawet bardziej straszne odgłosy. Tak jakby się dusiła, zaciągała powietrzem. Strasznie to brzmi. Wydaje te odgłosy dość często. Nie robi się przy tym czerwona ani sina. Robi tak tylko jak leży na płasko i zazwyczaj też po tym jak podnosi główkę tak jak do siadu. Jak jest na rękach i śpi oraz je to nie. W czwartek byłam z nią u pediatry (z innej przyczyny) i doktor ją osłuchał przy okazji też i mówił, że zdrowa. No ale wtedy jeszcze tych odgłosów nie wydawała. Martwię się. Czy może ktoś z Was miał taki przypadek? Może dziecko bawi się tylko swoim głosem?
 
reklama

Annie1981

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2017
Postów
1 451
Moja córeczka podobne odgłosy wydawała. Też bałam się czy się nie dusi albo coś, ale okazało się, że to tylko takie jej zabawy. Potem przeszło.
 
Do góry