reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

Beta robiona przed okresem 3 paź, miesiączka powinna być 5,6 to dwa dni różnicy, okresu nadal brak, wątpię aby aż 5testow pokazywało fabryczna kreskę? 🤷‍♀️Może się mylę, ale w poniedzialek pójdę na betę i będę miała czarno na białym. Bo to jak wróżenie z fusów moim zdaniem. Testy wykonywałam rano z porannego moczu i tyle kropel ile pisało i wychodzi za każdym razem różowa linia od razu, nie że po minucie bądź dwóch odrazu. Może owulacja się opóźniła. No cóż jak wspomniałam wyżej wróżenie z fusów. Dziękuję za odpowiedzi :) miłego popołudnia
ja nie widzę nawet cienia a skoro miesiączka miała być kilka dni temu to już beta powinna być w setkach i kreska powinna być gruba. 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Beta robiona przed okresem 3 paź, miesiączka powinna być 5,6 to dwa dni różnicy, okresu nadal brak, wątpię aby aż 5testow pokazywało fabryczna kreskę? 🤷‍♀️Może się mylę, ale w poniedzialek pójdę na betę i będę miała czarno na białym. Bo to jak wróżenie z fusów moim zdaniem. Testy wykonywałam rano z porannego moczu i tyle kropel ile pisało i wychodzi za każdym razem różowa linia od razu, nie że po minucie bądź dwóch odrazu. Może owulacja się opóźniła. No cóż jak wspomniałam wyżej wróżenie z fusów. Dziękuję za odpowiedzi :) miłego popołudnia
Skoro za każdym razem wychodzi ta sama linia od kilku dni to daje do myślenia. Moim zdaniem w ciąży nie jesteś. A bete jak najbardziej zrób,żeby rozwiać swoje wątpliwości.
 
Beta robiona przed okresem 3 paź, miesiączka powinna być 5,6 to dwa dni różnicy, okresu nadal brak, wątpię aby aż 5testow pokazywało fabryczna kreskę? 🤷‍♀️Może się mylę, ale w poniedzialek pójdę na betę i będę miała czarno na białym. Bo to jak wróżenie z fusów moim zdaniem. Testy wykonywałam rano z porannego moczu i tyle kropel ile pisało i wychodzi za każdym razem różowa linia od razu, nie że po minucie bądź dwóch odrazu. Może owulacja się opóźniła. No cóż jak wspomniałam wyżej wróżenie z fusów. Dziękuję za odpowiedzi :) miłego popołudnia

Jesli testy bylyby pozytywne to beta z krwi by to potwierdzila. Ale nie potwierdza, a badanie z krwi jest duzo bardziej czule niz sikane testy. Jak dla mnie one sa wszystkie negatywne. Nie widze nawet cienia kreski. Powinna byc ona wybarwiona na rozowo. Nakrecilas sie i widzisz cos, czego pragniesz.
 
Jedna kreska świadczy o dobrze wykonanym teście ale braku ciąży. Nie ma drugiej kreski. Powinny być dwie kreski które świadczą o ciazy.
 

Podobne tematy

Do góry