reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ekwiwalent po urlopie macierzyńskim za niewykorzystany urlop wypoczynkowy

W trakcie urlopu macierzyńskiego Kończy Ci się umowa. Które następstwo Ciebie dotyczy?

  • Pracodawca podpisuje ze mną nową umowę na innych warunkach. Kontynuuje urlop i mam pracę.

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    3
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2016
Postów
14
Miasto
Zielonka
Drogie Panie, od stycznia do kwietnia tego roku (do porodu) przebywałam na zwolnieniu lekarskim, potem przeszłam na całoroczny urlop macierzyński. W grudniu kończy mi się umowa, a na macierzyńskim jestem do końca kwietnia 2018 roku. Czy mam prawo do ekwiwalentu za niewykorzystany urlop i jak go obliczyć ? ( na podstawie tego co zarabiałam zanim poszłam na macierzyński czy na podstawie wynagrodzenia na macierzyńskim, czy trzeba wyliczyć średnią ). Jeśli ktoś miał podobną sytuację bądź siedzi w temacie będę wdzięczna za pomocną odpowiedź :rofl2:
 
reklama
stałe wynagrodzenie nalezne w dniu nabycia prawa do ekwiwalentu ( z umowy o pracę)
+ zmienne z 3 m-cy sprzed nieobecnosci, w m-cu np. choroby
 
Ostatnia edycja:
Do góry