reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Endometrioza w bliźnie po cc.

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2020
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam, mam pytanie odnośnie endometriozy w bliźnie po cc. Czy któraś z Pań zaszła bez problemu w kolejną ciąże? I czy od początku tej ciąży dolegliwości związane z endo w bliźnie minęły?
11 dni temu miałam owu, potwierdzoną monitoringiem, dziś test z jedna kreseczką. Miesiączkę powinnam dostać najpóźniej jutro i od kilku miesięcy ZAWSZE tydzień przed miesiączka boli mnie guzek endometrialny znajdujący się w bliźnie po cc, a w tym miesiącu nie czuje go wcale. Zastanawiam się czy może być to spowodowane ewentualną ciążą? Która jak najbardziej może być możliwa, jednak test z jedna kreska. Ktoś miał podobna sytuacje i może się podzieli :)
 
reklama
Do góry