reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Ja osobiście farbowałam nawet ze 2-3 razy w trakcie ciąży włosy i jakoś mi nie zaszkodziło ale ogólnie czy to szkodzi to myśle że nie bynajmniej ja nie słyszałam żeby miało grozić dziecku..
 
reklama
witam!mam trochę takie dziwne pytanko...
czy można farbować włosy będąc w ciąży?
moja znajoma powiedziała że tak,ale ja mam wątpliwości.co sądzicie na ten temat?czy to bezpieczne dla dzidziusia?
etam dziwne pytanko...
W dzisiejszych czasach farby do włosów nie przenikają do krwioobiegu słonko...
Ze względu na hormony czasem może nie wyjść w 100% kolor jaki chciałaś ale to też nie jest częste...
Idź do fryzjera i ufarbuj ładnie włoski - bądź zadbaną mamą! Zadbana mama czuje się lepiej, wzrasta poziom endorfinek bo czujesz się superowo i dzidzia też :tak: a są też takie zaniedbane mamy które np mają odrosty do połowy ucha i nie dbają o siebie generalnie... a potem dziecko widzi na zdjęciu taką czarownicę:eek:
Uprzedź fryzjera że jesteś w ciąży i luz. :tak:
 
w pierwszej ciazy farbowalam do samego porodu co dwa miesiące i potem w pologu rowniez

teraz ide w poniedzialek boladna mama to szczesliwa mama:-):-):-)

a decyzja do Ciebie nalezy:-)

ps moja corka nie jest ruda:-D
 
ja juz 3 razy farbowalam, teraz uzywam tych lekko drozszych - lepszych :). bez amonikau i o slabszym "zapachu".

mi gin mowil ze po 3mc spokojnie moge farbowac, tylko zeby to robic w wywietrzonym pomieszczeniu :)..
 
Teraz farby nie są na tyle szkodliwe, zeby zrobić krzywdę maluszkowi. Aczkolwiek coś obiło mi się o uszy, żeby nie farbować włosów w 1wszym trymestrze... Ile w tym prawdy- nie wiem;-)
 
Ja farbowałam 2 razy i nawet ścinałam włosy :szok: przesądy o zgrozo :tak: no i co nic sie nie stało!

Tylko, że przez 3 pierwsze miesiace powinno się wstrzymac z farbowaniem, potem to juz organogeneza dzieciatka sie konczy.
 
reklama
Do góry