reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Ja farbuję co 3 tygodnie. Sama jestem fryzjerem i nie zdzierżyłabym odrostu większego niż centymetr :tak:
Jak bardzo się boisz to wybieraj koloryzację półtrwałą- bez amoniaku, bardzo delikatną (np. Richesse de Diacolor L'Oreal Professionel lub Colorance Acid Color Goldwell Professional)- oczywiście dostępne tylko w salonach :-D
 
reklama
Ja farbuję co 3 tygodnie. Sama jestem fryzjerem i nie zdzierżyłabym odrostu większego niż centymetr :tak:
Jak bardzo się boisz to wybieraj koloryzację półtrwałą- bez amoniaku, bardzo delikatną (np. Richesse de Diacolor L'Oreal Professionel lub Colorance Acid Color Goldwell Professional)- oczywiście dostępne tylko w salonach :-D
mam tak samo:-):-)
też fryzjerka i też polecam te farby :rofl2::rofl2::rofl2:
przesądy przesądami ale lepiej być zadbaną mamą :)
 
no powiem tak jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy to w 1 miesiacu pofarbowałam włosy, później dopiero sobie pofarbowałam w 6 miesiacu. Ale wiem ze mozna farbować ;) Zapytaj gina to Ci powie ze nie trzeba rezygnować z przyjemności bo jak i Ty szczęśliwa to i Twoj maluszek też ;) A ilość farby jaką sie kładzie na głowe nie szkodzi, bo farba dostaje sie tylko do włosa, a ilość jaka przedostaje sie przez skóre jest zupełnie nie szkodliwa ;) No i zapach tez jest nie szkodliwy, ale będąc w ciazy po prostu lepiej farbować włosy w miejscu gdzie jest przepływ powietrza dobry, bo samej kobiecie ciężarnej jest ciężej oddychać a zapach czasem jest za mocny ;)

wiec kobitki sie nie stresujcie tylko dbajcie o siebie bo szczęśliwa mama to i dzidzia szczęśliwa!! :)))))
 
Witajcie:-)
A ja mam trochę inne pytanko. Czy w ciąży można zrobić sobie trwałą? Fryzjerka powiedziała, że tak , ale sama nie jestem pewna. Teraz płyn trzyma się na głowie krótko, nie to co kiedyś. Ale czy mimo wszystko nie zaszkodzi?

Pozdrawiam;-)
 
Witajcie:-)
A ja mam trochę inne pytanko. Czy w ciąży można zrobić sobie trwałą? Fryzjerka powiedziała, że tak , ale sama nie jestem pewna. Teraz płyn trzyma się na głowie krótko, nie to co kiedyś. Ale czy mimo wszystko nie zaszkodzi?

Pozdrawiam;-)

chyba nie zaszkodzi :-)
 
Moim dzieciom nigdy nie zaszkodziło farbowanie.Teraz też farbowałam w tej ciąży,myślę,ze ważne by nie robić tego w ciąży po raz pierwszy w życiu,bo trzeba wiedzieć,czy jest się uczulonym np.na dana farbę,bo i tak bywa i nawet kobietom nie będącym w ciazy zaleca się przeprowadzenie próby uczuleniowej,ale jak juz się farbowało daną farbą-to myślę ,że spoko:tak:,myślę też,że warto dobrej farby używać:tak:
 
Witajcie:-)
A ja mam trochę inne pytanko. Czy w ciąży można zrobić sobie trwałą? Fryzjerka powiedziała, że tak , ale sama nie jestem pewna. Teraz płyn trzyma się na głowie krótko, nie to co kiedyś. Ale czy mimo wszystko nie zaszkodzi?

Pozdrawiam;-)
z tego co wiem, kiedys odradzano trwala w ciazy.... nie wiem jak teraz........
 
Ja też farbuje :-) co do trwałej to słyszałam, że w ciąży może po prostu nie wyjść to wszystko zależy z kolorami farb tez niby tak jest, że np. bardziej się zmywają ale nie mam pojęcia czy to prawda bo u mnie wszystko wyszło oki
 
Powiem tak- czasem zdarza się, że kolor się nie przyjmuje tak dobrze jak wtedy gdy nie byłyśmy w ciąży. Ja tak mam ;-) Zawsze farbuję na ciemny brąz, tą samą farbą, a teraz odrost wychodzi mi minimalnie jaśniejszy niż to co mam na długościach i końcach.

Co do trwałej: można ją robić w ciąży- teraz trwałe są dość delikatne. Ale możesz nie być zadowolona z efektu. Twoje włoski mogą się nie skręcić w ogóle, lub skręcić za mocno (pomimo odpowiedniego czasu trzymania). To wszystko wina chormonów jakie wpływają na nas w ciąży.

Ale dziewczyny: dbajcie o siebie :-D Róbcie włoski, paznokcie. Nie ma nic piękniejszego od zadbanej ciężarówki ;-)
 
reklama
Witajcie:-)
Dziękuję zaq odpowiedzi:tak:
Rozmawiałam wczoraj z lekarzem i powiedział, że mogę zrobić.
A co do efektu, to robiłam kiedyś trwała, jak moja córcia miała 3 mies. fryzjerka nie bardzo chciała, ale ja się uparłam ( karmiłam wtedy piersią) i wiecie co, nigdy wcześniej ani potem nie miałam tak świetnej trwałej. I liczę na to, że teraz też tak będzie:tak:
O efektach napiszę w maju, bo chcę przed porodem zrobić.

Pozdrawiam;-)
 
Do góry