reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
138
Dziewczyn jak to jest z tym farbowaniem włosów.. Mam 26 lat i prawie wszystkie swoje włosy siwe.. Ostatni raz robiłam odrost 13 grudnia.. W tym momencie mam mój odrost wynosi jakieś 3 cm.. Nie pomaga już wiązanie włosów..
[emoji23] Jestem w 10 tygodniu.. Czy zdecydowc się na farbę bez amoniaku czy odpuścić.. Źle się czuję ze sobą w tym momencie.. Ale boję się o zdrowie dzidziulka.
 
reklama
reklama
Cześć dziewczyny. Może Wy mi pomożecie. Mam prośbę o poradę. Moje naturalne wlosy mają kolor ciemny brąz. Ostatnio miałam zdjęty kolor do "żółtego". Dlaczego zdjęty? ponieważ od od dłuższego czasu sama farbowałam sobie włosy w odcieniach ciemnego brązu. Kilka ostatnich prób farbowania chciałam sobie rozjaśnić, ale nie na blond, ale jasny brąz. Niestety za każdym razem kiedy kładłam na moje włosy kolor albo 6.11 lub 5.11 ()z utleniaczem 6% wychodził mi prawie czarny. Nawet teraz po zdjęciu koloru miałam ostatnią farbę nałożoną przez fryzjerkę w odcieniach brązu, ale nie ciemnego i taki mi pasował więc jak już miałam zdjęty kolor to postanowiłam sama ponownie zafarbowac włosy kolorami 6.11 i 5.11 (wymieszanymi 1:1 z oksydantem 6%) i niestety znowu wyszedł mi kolor prawie czarny. Bardzo proszę o pomoc co robię nie tak, że zamiast jasnego brązu wychodzi mi czarny?
 
Cześć dziewczyny. Może Wy mi pomożecie. Mam prośbę o poradę. Moje naturalne wlosy mają kolor ciemny brąz. Ostatnio miałam zdjęty kolor do "żółtego". Dlaczego zdjęty? ponieważ od od dłuższego czasu sama farbowałam sobie włosy w odcieniach ciemnego brązu. Kilka ostatnich prób farbowania chciałam sobie rozjaśnić, ale nie na blond, ale jasny brąz. Niestety za każdym razem kiedy kładłam na moje włosy kolor albo 6.11 lub 5.11 ()z utleniaczem 6% wychodził mi prawie czarny. Nawet teraz po zdjęciu koloru miałam ostatnią farbę nałożoną przez fryzjerkę w odcieniach brązu, ale nie ciemnego i taki mi pasował więc jak już miałam zdjęty kolor to postanowiłam sama ponownie zafarbowac włosy kolorami 6.11 i 5.11 (wymieszanymi 1:1 z oksydantem 6%) i niestety znowu wyszedł mi kolor prawie czarny. Bardzo proszę o pomoc co robię nie tak, że zamiast jasnego brązu wychodzi mi czarny?
Może zbyt rozjaśnione włosy są i farba ma dobrą pigmentację i łapie za bardzo i ciemny kolor wychodzi nalepiej idź może do fryzjerki bo włosy sobie zniszczysz używając ciągle tych utleniaczy
 
Do góry