reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

HELLOO

Ja kupilam synkowi fotelik Be Safe Izi Combi,bardzo dobra firma,ktora ma najwyzsze noty w Skandynawi. Fotelik jest od 0-18kg,ale jak narazie maluszek jest ciut do niego za maly.Poczekamy az skonczy 7 miesiecy i wtedy strzelimy mu wymiane :) A tutaj prosze link do poczytania BeSafe iZi Combi X3 Isofix
 
reklama
Zamówiłam dziś upragiony model Pebble z Chicco Mio. Jeszcze chciałam się upewnić i zadzwoniłam do sklepu, czy aby na pewno Maxi Cosi, własnei ten a nie inny będzie spełnieniem moich oczekiwań :) jak tylko będę po pierwszej podróży opiszę Wam wrażenia!
 
My właśnie się przygotowujemy do zmiany fotelika .. a raczej z nosidła samochodowego na solidny fotelik samochodowy dla dziecka od 9kg .. ;)
 
Tootsie - opisz jak możesz model Pebble z cały osprzętem. Mam się wybrać w końcu po fotelik a to wcale nie takie proste. Łatwo by go było przymocować do siedzenia niezbyt nowego już autka (Punto II)?
 
Z przymocowaniem fotelika nie powinno być problemu: albo Isofix albo tradycyjnie pasami bezpieczeństwa. Nie znam się na samochodach, ale jak masz pasy bezpieczeństwa z tyłu (co w zasadzie jest od dawna standardem), to nie masz sie czym przejmowac.
 
Czy jest ktoś kto uzywał i Cabriofixa i Pebble od MaxiCosi? Teoretycznie Pebble jest "nowszy" - tzn później opracowany, ale czy to przekłada się jakoś na komfort/bezpieczeństwo jazdy? (Nie)stety córka będzie miała kilka podróży do odbycia i wolałbym mieć wygodniejszy fotelik dla niej (bo testy bezpieczeństwa są porównywalne).
 
Jak się już przyzwyczaiłaś do Graco to mogę Ci serdecznie polecić graco Coast. Na prawde świetny, bezpieczny i wygodny fotelik!! można go zamontować przodem i tyłek do kierunku jazdy co wpływa na bezpieczeństwo malucha (im dłużej tyłem tym lepiej), materiały są przyjemne i "niepotliwe" co dla nas było ogromną ulgą - w poprzednim foteliku syn pocił się strasznie :(
 
reklama
My używaliśmy MC Cabriofix i byliśmy bardzo zadowoleni. Małemu jeździło się wygodnie, łatwy w montażu i bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.
Obecnie mamy Romera King TS i jesteśmy równie zadowoleni.
Przy następnym dziecku również wybierzemy cabriofix, a następnie zainwestujemy chyba w BeSafe, bo jednak co fotelik tyłem do kierunku jazdy, to inne bezpieczeństwo.
 
Do góry