reklama

foteliki samochodowe 9-18 kg pomóżcie

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Clematis, 31 Lipiec 2006.

1. Clematis

Clematis Zaciekawiona BB

Stoję właśnie przed wyborem fotelika samochodowego dla mojego synka. Na rynku jest ich tyle, że trudno wybrać, ceny też są różne. Jakie foteliki macie i czy jesteście z nich zadowolone? Na co trzeba zwracać uwagę, a co jest tylko chwytem marketingowym. Pomóżcie mi w wyborze.

2. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Clematis,

My zakupilismy taki fotelik i okazał się strzałem w dziesiątkę :)
    Dwa pokrętła regulujące szerokość i nachylenie fotelika aż do pozycji pół-leżącej sprawiały, że podróż dla Juleczki była bardzo przyjemną przygodą, kiedy chciała oglądać świat - siedziała w pozycji krzesłeka, kiedy oczka już się zaczynały kleić rozkładałam fotelik i dalszy etap podróży upływał jej w komfortowej pozycji horyzontalnej ;D
    Zalety regulowania szerokości odkryliśmy w sezonie jezienno-zimowym kiedy Juleczlka jeździła w puchowym kombinezonie czy śpiworze - wystarczyło przekręcić odpowiednio pokrętło aby dostasować je do szerokości opakowania z wsadem ;) ;) ;)

Z tym fotelikiem zrobiliśmy tysiące kilometrów i choć pokrycie prałam kilkanaście razy to nic nie uległo zniszczeniu. Fotelik zmieniliśmy na większy ok. 5 urodzin Julci więc długo nam służył - dodatkową zaletą tego fotelika jest fakt, że można w nim przewozić maluszka także tyłem do kierunku jazdy więc bardzo małego brzdąca..

Polecam.

3. reklama
  4. Clematis

Clematis Zaciekawiona BB

A co to jest za model fotelika/ firma? Wygląda super.

5. magdaw.

magdaw. Fanka BB :)

CLEMATIS

FOTELIK AGAWY JEST RZECZYWIŚCIE SUPER , MOJA KOLEŻANKA NIEDAWNO KUPIŁA PODOBNY.
    FIRMA TO BEBE CONFORT .

MOJA CÓRKA JEŹDZI W CHICCO ZEFIR , CZY JAKOŚ TAK . NIE POLECAM ! DLA NIKOLI JEST WYGODNY , ALE W OBSŁUDZE DLA MNIE KIEPSKI.

POZDRAWIAM , MAGDA

6. Clematis

Clematis Zaciekawiona BB

A co sądzicie o fotelikach MAXI COsi, który jest najlepszy? Na co mam zwracac uwage przy wyborze fotelika?

7. margot

margot Mamma Mia!

Ja mam właśnie Maxi Cosi i jestem bardzo zadowolona. Łatwo się montuje, wygodnie zmienia pozycję z siedzącej do leżącej. Zdecydowałam się na ten model, bo najlepiej wypada w testach, a w końcu to jest najważniejsze - żeby w razie jakiegoś nieszczęścia zapewnił maximum możliwej ochrony naszemu dziecku. Jestem na to uwrażliwiona, bo w zeszłym roku miałam mały wypadek, podróżując z synkiem wówczas 4 miesięcznym (też zresztą jechał w Maxi Cosi, tylko tym początkowym), całe szczęście, że nic mu się nie stało, choć nasze auto zostało uderzone w tył dość mocno.

8. ywka

ywka Fanka BB :)

My zdecydowaliśmy się na Ramatti Venus (czy jakoś tak)  :laugh:, wygodny, łatwo się "kładzie" i przystępna cena ok 400 zł - polecam

9. Clematis

Clematis Zaciekawiona BB

Margot, jaki macie model fotelika Maxi Cosi?

10. reklama
  11. margot

margot Mamma Mia!

Maxi Cosi Priori XP

12. __aneczka_

__aneczka_ Zaciekawiona BB

też go mamy. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni, cena przystępna. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów a pasy są bardzo solidne. No i najważniejsze, że Natalce w nim wygodnie, jeździ nieraz godzinami i jest OK.

Oczywiście polecam zakup tylko i wyłącznie nowych fotelików!

Poleć forum