reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

foteliki samochodowe 9-18 kg pomóżcie

Clematis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
20
Stoję właśnie przed wyborem fotelika samochodowego dla mojego synka. Na rynku jest ich tyle, że trudno wybrać, ceny też są różne. Jakie foteliki macie i czy jesteście z nich zadowolone? Na co trzeba zwracać uwagę, a co jest tylko chwytem marketingowym. Pomóżcie mi w wyborze.
 
reklama
Clematis,

My zakupilismy taki fotelik i okazał się strzałem w dziesiątkę :)
Dwa pokrętła regulujące szerokość i nachylenie fotelika aż do pozycji pół-leżącej sprawiały, że podróż dla Juleczki była bardzo przyjemną przygodą, kiedy chciała oglądać świat - siedziała w pozycji krzesłeka, kiedy oczka już się zaczynały kleić rozkładałam fotelik i dalszy etap podróży upływał jej w komfortowej pozycji horyzontalnej ;D
Zalety regulowania szerokości odkryliśmy w sezonie jezienno-zimowym kiedy Juleczlka jeździła w puchowym kombinezonie czy śpiworze - wystarczyło przekręcić odpowiednio pokrętło aby dostasować je do szerokości opakowania z wsadem ;) ;) ;)

Z tym fotelikiem zrobiliśmy tysiące kilometrów i choć pokrycie prałam kilkanaście razy to nic nie uległo zniszczeniu. Fotelik zmieniliśmy na większy ok. 5 urodzin Julci więc długo nam służył - dodatkową zaletą tego fotelika jest fakt, że można w nim przewozić maluszka także tyłem do kierunku jazdy więc bardzo małego brzdąca..

Polecam.

6-SE-048.jpg
 
CLEMATIS

FOTELIK AGAWY JEST RZECZYWIŚCIE SUPER , MOJA KOLEŻANKA NIEDAWNO KUPIŁA PODOBNY.
FIRMA TO BEBE CONFORT .

MOJA CÓRKA JEŹDZI W CHICCO ZEFIR , CZY JAKOŚ TAK . NIE POLECAM ! DLA NIKOLI JEST WYGODNY , ALE W OBSŁUDZE DLA MNIE KIEPSKI.

POZDRAWIAM , MAGDA
 
A co sądzicie o fotelikach MAXI COsi, który jest najlepszy? Na co mam zwracac uwage przy wyborze fotelika?
 
Ja mam właśnie Maxi Cosi i jestem bardzo zadowolona. Łatwo się montuje, wygodnie zmienia pozycję z siedzącej do leżącej. Zdecydowałam się na ten model, bo najlepiej wypada w testach, a w końcu to jest najważniejsze - żeby w razie jakiegoś nieszczęścia zapewnił maximum możliwej ochrony naszemu dziecku. Jestem na to uwrażliwiona, bo w zeszłym roku miałam mały wypadek, podróżując z synkiem wówczas 4 miesięcznym (też zresztą jechał w Maxi Cosi, tylko tym początkowym), całe szczęście, że nic mu się nie stało, choć nasze auto zostało uderzone w tył dość mocno.
 
My zdecydowaliśmy się na Ramatti Venus (czy jakoś tak)  :laugh:, wygodny, łatwo się "kładzie" i przystępna cena ok 400 zł - polecam
 
reklama
ywka pisze:
My zdecydowaliśmy się na Ramatti Venus (czy jakoś tak) :laugh:, wygodny, łatwo się "kładzie" i przystępna cena ok 400 zł - polecam

też go mamy. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni, cena przystępna. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów a pasy są bardzo solidne. No i najważniejsze, że Natalce w nim wygodnie, jeździ nieraz godzinami i jest OK.

Oczywiście polecam zakup tylko i wyłącznie nowych fotelików!
 
Do góry