reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

Habcia twój Maks też niczego sobie. Ta śniada cera, te ojcowskie geny... cód miód.Zawsze podobały mi się mieszane dzieci.:tak::-)
 
reklama
Oj zmieniaja sie te nasze Malenstwa, ale wszystkie slodziutkie!:)

A to moja kruszynka, wczoraj w chwili bez bolu brzuszka i przed czwartkowym spacerkiem:-)
 

Załączniki

  • DSCF1064.jpg
    DSCF1064.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 48
  • HPIM2532.jpg
    HPIM2532.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 48
Dzieciaczki fajowe:tak::tak:
Habcia,moja Luiza to w tym foteliku tonie poki co a twoj Maks wypelnia cala przestrzen:-D:tak:;-)
 
A to moja Zosieńka. Pyzaty uśmiech i w swojej pierwszej sukieneczce.
 

Załączniki

  • IMG_0992.jpg
    IMG_0992.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_1012.jpg
    IMG_1012.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 61
oj zawrócą w głowacz niejednemu te lutówki
habcia czy ty nie widzisz jak się śmieją oczka twojemu skarbkowi?????
 
habcia no wprost zakochałam się w Maksiu :rofl2: taki fajniuteńki bobasek-pultasek
emkamek Twój Adaś super wygląda tak poważnie ubrany :tak:
mikimauro no taki synuś mamusi rośnie że hoho :blink:
A dziewczynki w ramionach mam .... słiczności :sorry2:
P.S. samaola jak zrabniacie imię córci?
antar mam identyczny przewijak - tylko że moja mała dużo krótsza od twojej Zosieńki i za głową ma jeszcze chuteczki, kremik .... A twoja taka już długa :szok:

Kurcze no uwielbiam tutaj zaglądać - tak mi się ciepło na serduchu robi :sorry2:
 
reklama
Do góry