reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

no pewnie że nieżle :) a z tą pobódką to sam sie budzi czy dajesz mu na śpicha mleczko? Oskarka właśnie tak karmiłam nocą , wstawałam zanim zgłodniał , szykowałam amam i wciskałam na śpioszka , wcinał i spał dalej :)
 
reklama
na jakiego spiocha:0 Budzi się z takim wrzaskiem, że umarłego by obudził:)
Obok łóżka na szafce nocnej mam podgrzewacz z butlą, obok 1 puszka kaszy, 1 puszka mleka..szybko mieszam i już. Odkąd wróciłam do pracy budze męża zeby nakarmił Franka. Ja tylko przygotowuje mieszankę. R wstaje i na spika karmi Frania (tzn on spi a Franc zajada:) Cudny widok:)

Co z tym allegro, bo nie zrozumiałam na tamtym wątku??
 
:) ja też uwielbiam widok jak dziecko zajada:) hehe chyba wszystkie to mamy :tak:

a z alegro to szkoda gadać kupiłam młodemu zbawke ( we wrześniu !!) do dziś ani zabawki ani kasy . właśnie wczczełam spór na alegro :wściekła/y:
 
Aga jak kupowałam miał prawie same p[ozytywy ,teraz ponad 40 negatywów !!! pisał że problemy z pakowaniem , potem że zwróci kase , teraz już wogóle nieodpisuje wiec zgłosiłam spór do alegro. niby tylko 40 zł, ale ....
 
no właśnie.piechotą nie chodzi. teraz zaglądam na TABLICA.PL. alegro jakoś mi przestało smakować :)
pozatym na tablicy za wystawianie niema prowizji.

jak cuś odzyskam dam znać :)
 
Mogę Wam powiedzieć, nic się nie da chyba, ze sprawę na policję zgłosisz, ale za 40 zł nic mu nie zrobią, chyba, ze więcej takich zgłoszeń będzie. Miałam 2 razy taką sytuację, jedyne co to zablokowali konta tym osobom ale co z tego jak można drugie założyć :-(
 
Aga ja już od dawna Cie podziwiam za super zorganizowanie i silną osobowość. A z tym krótkim spaniem to lepiej nie przesadzaj i jak tylko masz okazję to lepiej dać trochę fory organizmowi, bo przecież Franiowi i Natalce potrzebna jest zdrowa mama ;-)
Na Allegro też już się sama nie raz nacięłam.
 
reklama
Do góry