reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
As, dzięki:) A jak Ty się czujesz kochana?
Aguś u mnie coraz lepiej.:tak:
We wtorek moja iskierka miała już 2,5 cm i było wszystko dobrze ,więc powolutku zaczynam się cieszyć ciążą .:tak:
Do tej pory to był paniczny strach o każdy dzień.:sorry2::sorry2:
Jestem na podtrzymaniu ,bo trofoblast nisko i brzuch mi mocno twardnieje ,więc profilaktycznie Luteina i No-spa .
Staram się dużo leżeć i wypoczywać ,ale wiesz jak to jest przy dzieciach.
Odpoczywam jak są w szkole :-D:-D:-D:-D
Nadal trzymam kciuki za krasnalka.:tak::tak::tak:
 
Usg wyszło w normie, ale tego się własciwie nie spodziewałam.
Dzięki pomocy naszej dr z Wrocławia mamy juz na jutro wyznaczona wizytę u endokrynologa we Wrocławiu! U dr, która cieszy się świetną opinią. Jutro zweryfikujemy;-)
Siadam zaraz więc do spisywania wyników Frania z 2 lat, na wszelki wypadek też zrobię siatki centylowe.

Dla równowagi - dziś znowu mieliśmy jazde z końcówka od aparatu.
Mały dwa razy zwymiotował z nerwów, znowu grzebanie w uchu..masakra po prostu.
Jeszcze trochę a nie da sobie dotknąć uszu.
O noszeniu aparatów nie wspomnę.
Niedługo powtórne badanie we Wrocławiu (tym razem prywatnie), jesli wyniki pokryją się z wynikami poprzednimi, zrobimy wszystko, żeby kupić małemu aparaty jak najszybciej. Rozmawiałam dziś z koleżanka, która już jakiś czas temu oferowała mi, że jak bedziemy potrzebowac większej kasy, to żebym pamietała, ze na nię moge liczyć. Mimo, że z nas tacy mało wypłacalni kredytobiorcy:) Spytałam ją dzis, czy w razie czego pożyczka aktualna, powiedziała, że tak. Mam tez informację o planowej akcji zbiórki pieniędzy na aparaty franiowe (narazie nie chcę pisać gdzie, żeby nie zapeszyć, ale na dziś wygląda na to ze akcja pewna na 99%). No i ta akcja daje mi nadzieję, że w razie czego dług moglibysmy spłacić.
Najwyraźniej trafił nam się jakiś felerny egzemplarz z banku aparatów..

Przed nami teraz 3 dni wyjazdów do Wrocławia.
Jutro ruszamy o 7 rano. Obiecałam sobie, że dzis wystawię tylko kilka rzeczy na All i max o 23 ide spać.
Starość nie radość, coraz większe mam problemy z ładowaniem akumulatorów;-)


As, bardzo się cieszę, ze z maleństwem wszystko ok.
Życzę Ci, abys dotrwała minimum do 36 tygodnia, pięknie przytyła (a co;-)) i urodziła pieknego, zdrowego, różowiutkiego, pulchnego bobasa:tak:
 
aga dobrze ,że wyniki w normie.
Trzymam kciuki za jutrzejszą i następne wizyty.:-):-):-)
Dziękuję za życzenia.
Przydadzą się na pewno. :tak::tak:
 
Bidny Franiula :-(, a tego nie idzie tam jakoś przykleić???
Super ze dzisiejsze badania ok:tak: trzymam kciuki za jutrzejsze i oby bez żadnych cyrków z aparatami i innymi złośliwościami rzeczy martwych.

As - niech Ci tam fasolka zdrowo kiełkuje;-)
 
Agnieszko jak przeczytałam o tym aparacie słuchowym... to rece opadają! rozpacz po prostu!
Mam nadzieje ze wyjdziecie w koncu na prostą...
Powiedz mi jeszcze w doborze aparatów rodzaju i marce będziecie sie konsultować? Bo wiesz przydałby sie fachowiec który nie jest ze tak powiem skorumpowany profitami....
 
reklama
Do góry