reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Chciałam ino donieść że żyjemy, ino ciągle w innym wymiarze.
Ten inny wymiar bedzie trwał dopóty, dopóki nie znajdziemy kupca na dom.

Poza tym jakos leci.
Dzien wypełniają rehab, sesje Delacato, sesje edukacyjne, schizy Franca i jego smiech. Dla równowagi.
Ta w przyrodzie musi byc, jak wiadomo.
Reszta na blogu.

Ciągle oswajamy nową sytuację pt. CZR Frankowe
Terapia zaczyna przynosic skutki.
Jedne zaburzenia sie wycofuja, za to w ich miejsce niestety pojawiaja sie inne.
I tak w kółko Macieju.

Usciski dla wszystkich znajomych maluszków:)
 
Franiowa, z tymi zaburzeniami już tak jest. U nas też. Jedne problemy udaje się wypracować, pojawiają się nowe, nad którymi pracujemy, udaje się je wypracować to wracają stare ale w mniejszym nasileniu. To podobno normalne (wg naszego terapeuty, któremu ufam). Podobno po jakimś czasie i iluś tysiącach godzin pracy minie wszystko.
Ja gorąco w to wierzę i nieustannie trzymam kciuki.
 
Mikkka, też to juz słyszałam.
Najważniejsze, że młody jest w rękach specjalistów, że nie tracimy czasu (przynajmnie staramy sie nie tracić).

Usciski dla Stasia:)
 
Franiu wielkie wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przeczytałam bloga i normalnie w szoku byłam Ty dzielny faceciku!to zes zaskoczył mame i tate -Agu normalnie czytajac az sie bałam ze to jeden raz i juz ale nie bo DA SIE!!!jej poryczałam sie az!!!!oby tak dalej!!!!buziaki
 
reklama
Do góry