reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Usg serca miał już robione. Tu chodzi o to przetrwałe nadciśnienie płucne - tego nie sprawdza się standardowo. Takie badanie musi wykonać kardiolog i właśnie dopiero pojutrze wraca z urlopu
 
reklama
Usg serca miał już robione. Tu chodzi o to przetrwałe nadciśnienie płucne - tego nie sprawdza się standardowo. Takie badanie musi wykonać kardiolog i właśnie dopiero pojutrze wraca z urlopu
 
Aha, a swoją drogą to trochę mnie to irytuje żeby z CZMiD nie było kardiologa na zastępstwo:wściekła/y:.
 
Ostatnia edycja:
ehhh ta polska służba zdrowia!!chyba nigdzie nie jest dobrze!!!
kurcze Franuś nie daj sie!!!mamusia musi być dzielna...a my wspomagamy myślami!!!
 
40 dzień
Pani konsultant nie przyjechała..:-(
Kurczaczek był dziś spokojniejszy. Od 3 nad ranem nie był wentylowany! Przy przeintubowywaniu oddychał nawet sam przez jakieś 10 minut! Modlę się, aby to oznaczało, ze wydarzenia były kolejnym (oby ostatnim) załamaniem. Teraz własnie maluszek ma 4 przetoczenie masy erytrocytarnej.
Waga: 1595 gr. Przez te ciagłe załamania ciężko mu utrzymać się ponad 1600 gr, za dużo energii tracji na oddychanie.
Parametry respiratora znowu ciut zredukowane, tlen wprawdzie wysoki (65%, ale bywało już długo 100%), mniejsze ciśnienia, 45 oddechy/min.

Będę Wam wdzięczna za każdą modlitwę o życie i zdrowie mojego synka.

Betti, my nie jestesmy w CZMiD. Czasem myśle sobie, że gdybyśmy byli, to może Franuś byłby teraz na innym etapie.. Ale nie ma co na ten temat dywagować. Jest jak jest..
 
Ostatnia edycja:
Ja napewno bede sie modliła za zdrowie i zycie Twojego synka:-)
Ciesze sie ze maluszek jest juz spokojniejszy :tak::tak::tak::tak:Oby to był koniec tego przez co dotychczas przechodziliscie
 
No to fajnie że jest lepiej :-) naprawde bardzo mnie cieszą te nowe wiadomości:tak:,a zachowania tej konsultantki wojewódzkiej nie będę nawet komentowała bo szkoda słów, wyrażę to raczej w ten sposób:wściekła/y::no::angry:
 
Naszej Słuzby Zdrowia nie ma co komentować:no::no::no:
Modle sie o zdrówko dla Frania. dzielnie walczy o życie więc może być tylko lepiej!
 
reklama
a jakbyś załatwiła transport i miejsce w innym szpitalu wydali by ci go? (od razu ci powiem że w CZDiM nie ma miejsc przyjmują tylko na zabiegi i z powrotem do macierzystego szpitala, no chyba że przedstawiła byś ordynatorowi sytuację Frania to może by coś znalazł:confused: w Częstochowie było ostatnio kilka miejsc, szpital godny polecenia no ale ta odległość:-()
Ja na twoim miejscu bym się nad tym zastanowiła, a po drugie nie wiem czy ten szpital by jeszcze istniał bo mój mąż by chyba go rozniósł jakby nie było kardiologa na miejscu czy pani konsultant odwołała wizytę, może jednorazowe wynajęcie karetki do przewozu takiego wcześniaczka przyjdzie cie taniej niż ściąganie prywatnie specjalistów.
Aleks zaraz po porodzie o 3 w nocy był wieziony 75km w krytycznym stanie, tak że transportu nie masz się co obawiać
 
Ostatnia edycja:
Do góry