reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzura w ciąży

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Jestem w ciąży i chciałabym zmienić fryzurę. Zawsze miałam krótka a teraz za 3 miesiąca sporo włosów mam. Nie komfortnie odczuwam siebie z długimi włosami . A jak każda kobieta to chce ładnie wyglądać a w ciąży to tym bardziej. Czy można w ciąży chodzić do fryzjera ?znam dużo różnych zdań na ten temat .
 
reklama
Jestem w ciąży i chciałabym zmienić fryzurę. Zawsze miałam krótka a teraz za 3 miesiąca sporo włosów mam. Nie komfortnie odczuwam siebie z długimi włosami . A jak każda kobieta to chce ładnie wyglądać a w ciąży to tym bardziej. Czy można w ciąży chodzić do fryzjera ?znam dużo różnych zdań na ten temat .
Ja i scinalam włosy, farbowalam u fryzjera na ombre normalną farbą, nic się nie działo. Z tym że w 2 trymestrze
 
reklama
Również nie widzę przeciwwskazań do odwiedzin u fryzjera. Relaks i zrobienie się na bóstwo w jednym ;)
Ja będąc w ciąży dwukrotnie farbowałam włosy, a że mam je długie, to moje wizyty na ogół zabierały sporo czasu. Fryzjerka widziała o moim stanie, więc dobrała mi farbę o odpowiednim składzie i w żaden sposób nie wpłynęło to na moje maleństwo. Za każdym też razem podcinałam nieco włosy i moim zdaniem nie ma możliwości by taka wizyta w jakikolwiek sposób źle wpłynęła na dziecko. Zadowolona mama, to zadowolone dziecko ;)
Jeśli będziesz chciała farbować włosy, to pamiętaj by fryzjerka zrobiła próbę na niedużej ilości włosów, by sprawdzić, czy Twój organizm w tym stanie nie zareaguje nietypowo na farbę. Nawet farby, które w swoim składnie nie posiadają amoniaku mogą czasem "dziwnie" wpłynąć na kobietę. Możesz odczuwać pieczenie, swędzenie skóry głowy. Warto więc przetestować farbę, by bez obaw nałożyć ją na całą głowę.
Idź dziewczyno i relaksuj się ;)
 
Do góry