reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

Fajniutkie domki :) Podjerzewam, że tez macie problemy z przkręcaniem sie "na drugi bok" w nocy... :)
 
reklama
NO CORSINI co ty wygadujesz że dużo przytyłaś ,laseczka z ciebie :laugh: :)

EWAN ślicznie wyglądasz w ciązy i brzuszek pokaźny

gratulacje dziewczynki
 
Dobrze ze na zdjeciu mozna troszke pooszukiwac:):)i ladnie sie ustawic:)bo nie byloby tak zgrabnie Olu:):)heheh...W rzeczywistosci to wygladam bardziej kluskowato:):) ;D
 
Oj bez samokrytyki:):)Wszystkie jestesmy piękne!!!!!!!!!!(od razu mi lepiej jak sobie to powtazam kilka razy dzinnie:)))
 
dziękuje dziewczynki  :) czuję się lżejsza o jakieś 5 kg  :laugh:  :laugh: ale i tak wam zazdroszcze i o !!!  ;D ale wypróbuję metodę Iwonki ...i bede powtarzać "wszystkie  jesteśmy piękne"!  ;D buziaczki ślicznotki  :)
 
reklama
Do góry