reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
hihi pati.. no cóż w styczniu to za wcześnie, ale z pierwszym dniem wiosny przyjdzie nam pójść na siłownie, pobiegać i 200 brzuszków dziennie hehe
 
w zeszłym tygodniu wyciągnęłam moje spodnie ciążowe, już w żadne inne nie wchodzę, niestety, tylko u mnie to nie jest brzuszek ciążowy, a same zapasy, przytyłam niby tylko 1 kg, tyle, że przestałam ćwiczyć i mięśni ubywa a tłuszczu przybywa

hihi pati.. no cóż w styczniu to za wcześnie, ale z pierwszym dniem wiosny przyjdzie nam pójść na siłownie, pobiegać i 200 brzuszków dziennie hehe
Pati, dobrze, ze mamy Tuan blisko, będzie gdzie ćwiczyć ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Foto mojego brzusiabyło robione z ranca:-D Na głodniaka:-)
Powiem Wam, że ja to się raczej nie mam czym wartwić z tym zrzucaniem wagi:-D
Z Laurą od razu byłam plaska a po powrocie do domu ze szpitala jeszcze schudłam;/
 
Dziekuje za pochwaly brzunia, robi się mały okrągły, ale to zależy jak na niego sie spojrzy ;-)
też mi się wydaje, że to na razie nasze zapasy sie uwidaczniają ;-).
ja sie na razie nie łapie na żadne ubrania ciążowe, bo raczej szczupla jestem a brzuszek mieście sie normalnie w ubraniach, i mam wrażenie że u mnie to dosyć długo nie będzie tak widać rosnącego brzuszka ;-)
 
Ala masz racje, wiosna i koniec tego obzarstwa i trzeba bedzie sie wziasc za siebie!!!!
Iga tuan bedzie naszym przyjacielem ;) i szybkie spacery po lesie kabackim!!!!
A narazie oprocz porannych ruskich pierogow teraz zjadlam placki z jablkami i pekam.......
 
9 tc rozpoczety:-)
9 woche (2).jpg9 woche (3).jpg
 
reklama
Do góry