reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Zdjęcie122.jpgZdjęcie128A.jpg



Dziewczynki piękne z Was Brzuchaczki :) a o to ja Brzuchaczka Sara :)
 
Chyba też muszę zrobić zdjęcie brzucha bo dwa dni temu byliśmy na zakupach w ikei i poszliśmy do kasy poza kolejką :D Przestałam wciągać brzuch (taki odruch=D) i tak mi go wywaliło, że nikt nic nie powiedział, że się wpycham albo coś:)
 
no tak teraz nie musimy pamiętać o wciąganiu brzuszka i możemy bez skrępowania korzystać z przywilejów dla nas ;-))

to i ja się pochwalę swoim brzuszkiem ;-)
Brzuszek w 8 tyg i 1 d ;-)
 

Załączniki

  • brzunio.jpg
    brzunio.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 104
U mnie też już zaczyna wystawać - muszę pstryknąć foto. Tylko kurcze obawiam się mamusie, że to nasze wystawanie jest bardziej od jedzenia niż od ciąży, bo niby tyć się powinno od 20tc, a wcześniej to óra 2-3kg :) Czuję, że będę duuuużą mamusią :(
 
reklama
Do góry